Můj sloh-tatrafest:-D

26. dubna 2009 v 16:10 | ♥terezka96♥admin |  #Reporty# _z_ #koncertů#
Můj největší zážitek z prázdnin
Můj první koncert-Tatrafest:-p

V den 30.srpna,byla to myslíme sobota,jsem se vzbudila asi v půl osmé.Strašně jsem se nemohla dočat,a aby né! Vždzť jsem dnes měla jet na můj první koncert mé milované mladé,talentované a kamarádské star Ewy…Ewy Farné.Čekala,čekala a zase jsem čekala…A najednou..Crrr Crrr! Jooo! Už si pro mě přijeli? Ano.. řekla jsem si.Jako kulový blesk jsem vyletěla ze dveří. Ahoj. Řekla jsem sestřenici Kláře,sestřenici Martině,strejdovi Petreovi a tetě Ali.No..nazdar..Tak co? Těšíš se dneska na Ewu? Ale joo…Mami už tam budem?Ale odpovědi se nedočkala.Jen nemilého seknutí sestry Martiny:Kláro! Buď sticha! Až tam budem tak tě vzbudím… Ha ha ha… řekla Klárka.Ty dvě se takhlenc hádaj pořád:-p.
Za cca hodinu,jsme dojeli na místo.Ve mně rázem hrklo…néé! Ewa už zpívá!:-(…Nštěstí já,terezka96,měla s sebou mobil.Řekla jsem tetě,že až Ewa dozpívá tak se sejdeme zde.A šly jsme.Já a Klárka jsme šly,spíš běžely:-D.Vyběhly jsme na kopec a Klára málem omdlea..Já se jen zmohla na tydlenc slova: Ty vole…tak tam se teda nikdy neprorvem! Ale v duchu jsem si řekla: Hmm..můj první koncert Ewy a já budu stát jen na blbém kopci? Ne..tak takhle ne..
Popadla jsem Klárku a šly jsme dál.Ewa už byla skoro na konci první písničky Jak motýl.Uff...už jsme byly rázem v davu lidí.
Já přemýšlela jak to udělat,aby alespoň Klárka viděla.Zkoušela jsem všecko.Vyzdvihnout ji,dát na ramena..nic nepomohlo.
A najednou..najednou mě to docvaklo.Tak Klári.Začala jsem.Chceš vidět na Ewu? Jo ale tady celkem prd vidím.I ty televize jsou na nic! Tak( to je po polsku Ano,Jo..:-D)teď přichází na řadu plán B.Připrav si kolena. Na co? Polezem po zemi.A rázem jsme seděly na zadku.
Budem muset kličkovat.Ale bacha! Jestli někdo z kapely anebo Ewa řekne že : Zaskáčem si? Tak se okamžitě postav a skákej taky! Jinak tě ti lidi ušlapou..no..a je po Tobě! Jo? Jo..
Tak jdem na to!:-p.Choď jen za mnou.Jinak se ztratíš..no..echm...a jsi v háji!
Na zemi byl pěknej binec.Kelímky,brčka,papírky…Ale to nám,teda alespoň mě,vůbec nevadilo.
Najednou se přede námi objevil plot.Postavily jsmese. Teri? Co? Ty přes ty kluky vidíš? No..ech..jakože tak trochu jo..Počkej se jich zkusím zeptat jestli nás jako necou pustit..
NECHTĚLI! Nepomohlo to..Holt prostě se Klára bude muset dívat na ty big televize a já..
Já mám jakože docela kvalitní vidno..Po cca půl hodině super mini koncertu Ewuja odešla:-(.
A to znamená..to znamená že musíme okamžitě vystartovat.Jinak z toho podpisu nic nebude…Vystartovaly jsme jak nejvíc to šlo.Zamířily jmse přímo k Mini obchůdku EWA, a tan jsme si koupily pár věcí.
Ale bohužel jsme se nedostaly na podpis.A aby jo! Když tam bylo asi podle mě 200 000 lidí! A každý chtěl podpis Ewy Farné.
Ale..ale mě to docela nevadilo…Jen jsem si řekla: no co..no..tak třeba někde jinde.Anebo i na setkání jestli mě teda přijmou za členku do fanklubu.
S tetou jsme se domluvily jestli si můžeme projítten areál Tatra.Jo..
Já si jen přála abych tam někde v tom davu potkala Ewu:-).Ale nepotkala..no a nai jsem nemohla.Protože Ewa měla ještě v ten samý den jeden koncert.Někde u Ostravy.
Už mě začínaly celkem dost bolet nohy..A aby néé!!!!!
Ten areál měl tak celkem 30 km! Byli jsme tam tak 4 hodiny.Domů jsme jeli kolem 18:00 a já byla v tu dobu snad nejšťastnější holka na světě.Bylajsem na koncertě Ewy! Už to nebyla jen holka z internetu.Ale je to doopravdy nadaná zpěvačka.Teď jsem si to ověřila:-D.Ale stejnak se mi to,ta akcička, líbila.

Tak Za prvé:Byl to můj první koncert Ewy Farné.Doopravdy první vživotě.
Tak Za druhé:Jsem zažila poprvé bejt mezi toooolika lidma.Nikdy jsem toto nezažila.
Tak Za třetí: Jsem byla poprvé na nějakém festivalu(sem jeětě nikdy na žádném nebyla:-D)

Celý tendle reportík ve zkrácené verzi: No..já jsem spokojená! Bylo to: cool,good.happy,super atd. Bylo to doopravdy suprovééé!!!Hlavně Ewa!


KONEC!

Tak..no..ech..todle byl můj sloh.Neboli "můj největší zážitek z prázdnin"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.