Sázavafest

30. května 2009 v 17:25 | ♥Sabajs♥Admin!!... |  || News_O_Ewě ||

Léto se kvapem blíží a tudíž se přibližuje čas festivalů. Článků a rozhovorů poslední dobou moc není, tak Vám tady přinášíme bližší info o fesťáku, na kterém vystoupí Ewka, ale i spousta jiných dobrých interpretů.


Na festivalu O2 Sázavafest Battle na Konopišti zahraje v sobotu 27. června šest finalistů. Vedle Marka Ztraceného, Prague Ska Conspiracy, Ewy Farne, UDG nebo Mňágy a Žďorp se letos představí šestice šťastlivců na festivalu O2 Sázavafest Battle, který je zároveň hudební soutěží s již pětiletou tradicí.


Z finalistů, kteří vystoupí 27. června na Konopišti, si tři vítězné kapely zahrají na jedné z hlavních scén na největším českém multižánrovém festivalu. Začátek klání na Konopišti je naplánován už na 13:00. Vzhledem k velmi vysoké úrovni přihlášených nahrávek se ovšem pořadatelé rozhodli garantovat účast na festivalu i zbylé trojici, která získá možnost vystoupení na volně přístupné scéně na kácovském zámku.
Do letošního ročníku soutěže se přihlásilo celkem 190 projektů prostřednictvím téměř sedmi set mp3. Z těch do finále postupuje indie-rocková skupina Agave 9 z Prahy, elektronická skupina Cosmic Crew z Poděbrad, Prahy a Čelákovic, screamo-rocková skupina Evelynne z Prahy, R'n'B-popová skupina Charomeliroo z Bratislavy, folková skupina Piosenki z Prahy a R'n'B-bluesová kapela Kulturní úderka z Brna. Poslední jmenovaní do finále postupují jako náhradníci za slovenskou ska kapelu Fuera Fondo, která ze soutěže vzhledem k nedostupnosti některých členů v termínu finálového kola odstoupila.
Která trojice finalistů si zahraje na přelomu července a srpna vedle Američana Mobyho nebo dalších zahraničních i domácích hvězd rozhodne svými hlasy publikum a porota 27. června na Konopišti, kde kromě stage se soutěžícími zahrají na další scéně kapely Keks, Lakeside X, UDG nebo Mňágy a Žďorp, Prague Ska Conspiracy nebo zazpívá Ewa Farna a Marek Ztracený.
Kromě finalistů soutěže O2 Sázavafest Battle na letním open-air festivalu ve středočeském Kácově vystoupí i finalisté soutěže RGM Live Space, a především vítěz mezinárodního klání European Reggae Contest.
Vstupné činí 230 korun v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketstream, na místě lístek vyjde o 70 korun dráž.
Více informací na www.sazavafest.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.