Videjka,a scany

24. května 2009 v 14:20 | ♥Sabajs♥Admin!!... |  ▬Klipy & Videa▬
http://webtv.idnes.cz/server.idn?view=search&dotaz=Ewa+Farna

http://webtv.idnes.cz/server.idn?view=search&dotaz=Ewa+FarnaKvůli čemu brečí Ewa Farna


Zpěvačka Ewa Farna, o níž se mluví jako o budoucí nástupkyni Lucie Bílé, má zase o ocenění více. Patnáctiletá hvězdička uspěla v anketě Deska roku, získala cenu za nejprodávanější DVD s názvem Blíž ke hvězdám.
17. února 2009
Ewa neskrývala radost. Ve své kategorii porazila takové hvězdy jako Kabát nebo Chinaski. Dokonce nechybělo mnoho a rozbrečela se štěstím stejně jako na předávání cen Českého slavíka. Slzy by opět tekly proudem, Ewa Farna je prostě velmi emotivní.

Ewa Farna / foto: Korzo

"Nejde říct, jestli z toho mám větší radost než ze Slavíka, prostě je to jiné. Jedno je ale jisté, narozdíl od Slavíků jsou tohle čistá fakta. Slavík je spíš o vkusu, tady jde o reálnou statistiku prodaných desek," řekla Farna.

"Jde tu samozřejmě i o ten vkus, že si člověk koupí nebo vypálí to, co se mu líbí. Já jsem hlavně ráda, že se desky prodávají, dělá mi to ohromnou radost," svěřila se rodačka z Třince.

Ewa Farna / foto: Korzo

Ohlíží se zpět
Přestože za sebou Ewa nemá ještě dlouhou kariéru, některé věci ji už přivádějí do nostalgie. A nutí ji do pláče.

"Když se třeba dívám na vítězné DVD, stýská se mi po těch koncertech. To byl právě jeden z důvodů, proč jsem se na Slavících rozplakala. Uvědomila jsem si to a celý svět se mi protočil před očima. Neudržela jsem se a rozbrečela jsem se, bylo to strašně emotivní."

"Mám z toho všeho velkou radost, a kdyby se náhodou něco změnilo, mám alespoň takovouhle památku," tvrdí zpěvačka.

Ty jsi jako jááááááá:) béééést


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 A-j-u-l-Q-a A-j-u-l-Q-a | Web | 25. května 2009 v 5:30 | Reagovat

Awoooj holky moe chci se vás zeptat jestli nechcete byt moe a já vaše SBénko  pořádně se s terezkou96 poraďte a pak se ozvěte na my blooog ju??? mvsssssssssmr.... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.