|| News_O_Ewě ||

Ewa shoot Camp Rock 2

8. října 2010 v 21:56 | Saboušek-Farnoušek
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ewa Kroměříž! ...

8. října 2010 v 21:55 | Saboušek-Farnoušek
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gavriespí s klukem FARNÉ!

8. října 2010 v 21:54 | Saboušek-Farnoušek
Moderátorka VIP zpráv na Primě Martina Gavriely (32) se nedávno oklepala ze své divoké minulosti, jenže teď na ni praskla další pikantnost. Martina totiž už několik týdnů spí s přítelem Ewy Farné (17) Marcusem Tranem (25)! "Je to pravda, chystáme s Marcusem nějaké společné vyjádření," prozradila exkluzivně týdeníku SuperSpy Gavriely. Hudebník Tran moderátorce začal vypomáhat s hlídáním dětí. Právě takhle se pár sblížil natolik, že se z nich stali milenci.Zatímco Farna ještě nedávno objížděla letní festivaly v doprovodu svého partnera, o poměru mezi ním a Gavriely neměla ani potuchy. "S Marcusem jsme teď oba pracovně velmi vytíženi a trávíme spolu málo času," uvedla pro SuperSpy Farna.

To, že je Tran permanentně Gavriely za zády, zřejmě nepovažovala za sebemenší náznak možného sexuálního poměru. Muzikant totiž zazpíval dokonce na jejích nedávných narozeninách, které Martina slavila s Evou Decastelo.

Co Martinu na o sedm let mladším hudebníkovi láká? Nenechte si ujít aktuální vydání týdeníku SuperSpy!

Ewa Farna a Marcus Tran KONEC?

8. října 2010 v 21:53 | Saboušek-Farnoušek
FARNA & MARCUS: ROZCHOD! JE ZA TÍM GAVRIELY!
Showbysnysem otřásá tajný skandál, na jehož konci je spousta slz a jedno zlomené srdce: Ewa Farna se bolestně rozchází s Marcusem. SuperSpy má důkazy o tom, že jí parohy nasadila Martina Gavriely!Olga Lounová je v šoku!!

8. října 2010 v 21:51 | Saboušek-Farnoušek


Zpěvačka Olga Lounová (29) si prožila sedmiletý vztah s hudebníkem Marcusem Tranem (25). Když mu přišla na nevěru s Ewou Farnou (17), okamžitě se s ním rozešla. Teď ji šokovalo, s kým si její exmilenec začal!"Když jsem zjistila, že mě Marcus podvádí s Ewou, bylo mi z toho smutno a hned jsem se s ním rozešla. Teď už je to ale za námi a jsme dobří kamarádi, normálně si voláme," uvedla Lounová.

Sedmnáctiletá hvězdička ale zřejmě Tranovi nestačila, protože se nechal okouzlit moderátorkou VIP zpráv Martinou Gavriely. Blondýnka s nevalnou pověstí si exotického hudebníka natolik omotala kolem prstu, že kromě občasného hlídání dětí začal fungovat i jako její milenec. "Ano je to pravda," vyjádřila se exkluzivně týdeníku SuperSpy Gavriely.

Farna si tak prožívá stejné utrpení jako kdysi Olga Lounová. "Je mi Ewy líto, myslela jsem si, že je do ní Marcus opravdu zamilovaný," řekla Super.cz zpěvačka, která už několik měsíců randí se zpěvákem Xindlem X.

Podobný osud potkal i Libušku Vojtkovou, které exmanžela Pepu Vojtka odloudila její bývalá nejlepší kamarádka Jovanka Skrčeská.

Ewkaaaaa

7. října 2010 v 11:49 | Saboušek-Farnoušek


AHOJ VŠICHNI ¨NA NETU JSEM NAŠLA VIDEO KDE JE EWINA ŠKOLA:) JE TAM I EWKA ASI  od 0:40
TAK SE KUKNĚTE má na sobě bíle ryfle a černé tričko :DD a všechno to tam organizuje :DD:)))) .... sorry že ted nepřidávám.. ale není čas!!.. AHOJ!!!PROSÍM NEKOPÍÍÍROVAT!!!!!!!!!!!!!!!!

Premiéra soundracku Camp Rock 2 na Óčku

18. srpna 2010 v 20:59 | Saboušek-Farnoušek


Video Stejný cíl mám dál k filmu Camp Rock 2, bude premierově odvysílan na stanici Óčko.
Premiera filmu Camp rock2 bude odvysílána na Disney Channel 18.září v 10:00.

Mánie jménem Camp Rock uchvátila před více než dvěma lety celý svět a světu tak dala několik hvězd a především idolů, mezi kterými nechybíDemi Lovato a sourozenecké trio The Jonas Brothers. Nyní se celovečerní film Camp Rock vrací v druhém díle a opět ruku v ruce s ním i výjimečný soundtrack.

Jeden z nejočekávanějších soundtracků tohoto léta "Camp Rock: The Final Jam", doprovází celovečerní film, který si svoji světovou premiéru odbyl 8. srpna v Londýně. U nás se na filmovou podobu na televizních obrazovkách můžeme těšit 18. zaří na stanici Disney Channel od 10:00.Muzikálový příběh teenagerů na jejich cestě za slávou, se dostává na dalších level, ve kterém opět září Demi Lovato jakožto krásná Mitchie Torres.

Zmiňovaný soundtrack v sobě skrývá obrovskou porci báječné muziky, ve které nechybí nejen ty nejlepší rock n' rollově laděné písně v podání The Jonas Brothers, ale taneční pecky a nálada s nádechem svodody, léta, slunce a prvních lásek. Kromě exkluzivních tracků od Demi Lovato, The Jonas Brothers nebo jejich společných kolaborací, které vždy chytnou za srdce, se čeští fanoušci dočkají opět jednoho speciálního tracku.

Česká verze doprovodného soundtracku obsahuje i zbrusu nový duet Ewy Farné & Janem Bendikem s názvem "Stejný cíl mám dál". Již spojení těchto dvou jmen, která u teenagerů vyvolávají davovou hysterii, je jasnou trefou do černého, a tak máme co do činění s dalším velkým hitem.

Ewa - Kłodzko 14.8.2010

18. srpna 2010 v 20:57 | Saboušek-Farnoušek
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com

Sweet 17 with PL fanclub :)

18. srpna 2010 v 20:54 | Saboušek-Farnoušek
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com

SOUTĚŽ

18. srpna 2010 v 20:53 | Saboušek-Farnoušek
Vyhrajte dekorativní kosmetiku a CD+DVD  Ewa Farna Blíž ke hvězdám! Ewa Frana představuje novou řadu VERY ME, která je určena pro všechny mladé nebo hravé holky a dámy!
Naklikni si co chceš!
Vyber
si svá oblíbená líčidla na oči nebo na rty a naklikni je na Clickit cvakátko, které můžeš mít vždy u sebe. Klikej a kombinuj různé barvy
tak, aby seděly do tvého stylu a nálady. S novým Clickit cvakátkem máš pořád po ruce svoje oblíbené odstíny lesků na rty, tekuté rtěnky, řasenky a tekuté linky pro makeup, který ti právě sedne. S clickit cvakátkem snadno kombinuješ líčidla a barvy podle momentální nálady. Z každé strany klikneš jednu barvičku a jdeš! Je to brnkačka!

Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a na 3 z vás čeká chytré Clickit cvakátko, černá
řasenka Clickit Very Me, barevný lesk na rty Clickit Very Me a CD + DVD Ewa Farne Blíž ke hvězdám.

Soutěžní otázka:
Jak se jmenují hrdinky ze seriálu Dare to be od Oriflame?
(Nápovědu naleznete na www.dare-to-be.net nebo v aktuálním katalogu (č.12) Oriflame)

a) Eva, Dasha, Alex, Claudia
b) Emma, Dasha, Alisha, Claudia
c) Emma, Dagmar, Alex, Catrine

Správnou odpověď na soutěžní otázku nám můžete zasílat do 21. srpna 2010 na adresu
redakce@zeny.cz. Do předmětu zprávy
uveďte "Oriflame" a nezapomeňte připsat kontaktní adresu a telefon.

Ewa Farna představuje Oriflame :)

18. srpna 2010 v 20:51 | Saboušek-Farnoušek

Šokována Farna: Spletli si já s Vondráčkovou

12. srpna 2010 v 9:44 | Saboušek-Farnoušek

Ewa Farna a Marcus Tran♥♥♥♥♥♥♥

9. srpna 2010 v 14:19 | Saboušek-Farnoušek
imagebam.com

Sázavafest

8. srpna 2010 v 16:43 | Saboušek-Farnoušek
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

:)

imagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.com

zdroj: zde

Ewa s Marcusem♥♥

8. srpna 2010 v 16:40 | Saboušek-Farnoušek
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

zdroj tu

Ewa Farna s milencem!

8. srpna 2010 v 16:38 | Saboušek-Farnoušek

Šestnáctiletá zpěvačka Ewa Farna už svého milence rozhodně netají. V zákulisí rockového festivalu se s ním vodila za ruku
, i když ve společnosti
se s ním ještě úplně oficiálně
neobjevila.
Farna chodí se muzikantem ze své bývalé kapely Marcusem a k vidění dosud tato dvojice byla jen neoficiálně, například na jarním koncertě rockové formace 30 Seconds To Mars.
Zda je Marcus pro mladičkou zpěvačku tou pravou partií, ukáže čas
. Hudebník měl totiž v minulosti dlouholetý vztah například se zpěvačkou Olgou Lounovou, která
podle vlastních slov vystěhovala poté, co mu přišla na nevěru.

Ewa Farna v Chorvatsku-Komu líže nohu?

8. srpna 2010 v 16:34 | Saboušek-Farnoušek
Zpěvačka Ewa Farna si nedlouho před svými sedmnáctinami pořádně vyhodila z kopýtka. Zatímco doma se snaží tvářit jako způsobné děvče, na školním výletě v Chorvatsku se pořádně rozjela!
Že se Ewa umí pořádně odvázat, se na vlastní oči přesvědčil i čtenář deníku Aha!, který do redakce fotografie mladé zpěvačky zaslal. "Potkal jsem ji v chorvatském letovisku Baška Voda, kde byla na školním výletě. Ona i její spolužáci tu spali ve stanech," nechal se slyšet.
O co skromnější bylo jejich ubytování, o to velkolepější byla zábava gymnazistů, mezi nimiž nechyběla ani Ewa. "Jednou spolužákovi líbala nohy, přes den se povalovali na pláži, blbli ve vodě a večer? To si v rámci všeobecného veselí dopřávali i vodku," dodal čtenář, který zpěvaččinu bujarou dovolenou zdokumentoval.

.Farna na dovolené: Olizování nohou, panáky vodky...

8. srpna 2010 v 16:33 | Saboušek-Farnoušek
Ewa Farna (16) opět předvedla, že není žádná světice! Na školním výletě v Chorvatsku řádila se spolužáky, jak černá ruka. Vzájemné olizování nohou, hromadné povalování na mole a panáky levného alkoholu.
Blesk.cz opět získal fotografie, které dokazují, jak se Ewa dokáže odvázat. Na školním výletě v chorvatském Baška Voda mladičká hvězda dováděla, jak utržená ze řetězu.

Ewa si prý v Chorvatsku odpočinula

Podle fotek, na kterých se zpěvačka povaluje po svých spolužačkách a spolužácích je zřejmé, že si s nimi velmi dobře rozumí. "Ewa se na ten výlet strašně těšila. Po dlouhé době se konečně mohla odvázat, protože byla s lidmi, kteří ji velmi dobře znají a hlavně si odpočinula. Má tolik koncertů v Čechách a Polsku, takže je ráda za každý volný den," řekla Blesk.cz zpěvaččina manžerka Michaela Kocourová.

Olizovní nohou ano, alkohol (prý) ne...

Kromě polehávání na mole a blbnutí s kamarádkami, nás překvapila jedna věc, a tou je Ewino olizování nohou. Vzhledem k tomu, že Farna nedělá jógu, takže je jasné, že to je cizí noha. "Ewa je normální praštěná holka, která nezkazí zábavu. Taže podle mne to byl nějaký hec od spolužáků nebo prohraná sázka," míní Kocourová.
Podle rozlévání panáků je zřejmé, že se studenti nebránili alkoholu. "Ewa určitě nepila. Má k pití, kouření a drogám velmi odmítavý postoj," brání svou svěřenkyni manažerka.
12. srpna oslaví zpěvačka své sedmnácté narozeniny.

zdroj TADY!

Benátská noc 2010 ( Na 1 z fotek je Ewa s Marcusem jak se drží za ruce )

2. srpna 2010 v 23:30 | Saboušek-Farnoušek

imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com

ZDROJ: tady

Ewa Farna: Řádila v roztrhaném oblečení! Šlo jí vidět bůhvíkam!

2. srpna 2010 v 23:27 | Saboušek-Farnoušek

Festival Benátská noc letos přinesl mnohá překvapení - a mimo jiné i definitivní důkaz toho, že se z Ewy Farne (16) stal pořádný kus ženské. Zapomeňte na idolku puberťáků, Ewa se za dobu své kariéry mnohému přiučila a dnes je z ní téměř Mick Jagger v sukních!Ewatotiž před dvěma lety odjela koncertní šňůru se zpěvačkou Lucií Bílou (44) a podle mnohých tím dostala vysokou školu showbyznysu. To se na Farnenakonec opravdu odrazilo, protože ta tam je dívenka v nepříliš slušivém účesu, která na nás vyjukla z rádií a z obrazovek českých televizí někdy na podzim roku 2006.

O čtyři roky později je Ewa sebevědomou mladou dámou, která již moc dobře ví, že by bylo velmi k smíchu ze sebe v médiích dělat nepolíbenou pannu a se svým přítelem - hudebníkem Marcusem Tranem - brázdí veškeré festivaly, na které jsou pozváni.

Je tedy evidentní, že i proto si mladá zpěvačka dává záležet na svých outfitech, které již přestávají být komicky pubertální - naopak stále více svědčí o stoupající kariéře dráždivé rockerky!

Ewa- Benátská noc 2010

1. srpna 2010 v 14:02 | Saboušek-Farnoušek
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com

Ewa Farna i Kuba Molęda - "I Wouldn't Change A Thing"

1. srpna 2010 v 11:02 | Saboušek-Farnoušek

Zdroj ;) kopíruj ;)

Ewa Farna & Jan bendig - Stéjný cíl mám dál

31. července 2010 v 14:18 | Saboušek-Farnoušek

Ewa Farna i Kuba Molęda jak Demi Lovato i Joe Jonas!

30. července 2010 v 12:23 | Saboušek-Farnoušek
Kanał Disney Channel poinformował o polskiej wersji piosenki"Wouldn't Change A Thing" w wykonaniu polskich gwiazd muzykipop - Ewy Farnej i Kuby Molędy. Piosenka pochodzi z długo oczekiwanego filmu Disney Channel "Camp Rock 2: Wielki Finał".

Teledysk do piosenki będzie miał swoją premierę na Disney Channel w niedzielę 1 sierpnia o godzinie 10:25.

Piosenka "Nie zmieniajmy nic" w wykonaniu Ewy i Kuby znajdzie się na płycie z muzyką do filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał". Album dostępny będzie w sprzedaży od 6 września. Znajdą
ewa
 się na nim wszystkie piosenki z filmu. Ewa i Kuba nagrali już razem piosenkę "Oto ja" (ang. "This Is Me") do albumu "Camp Rock", który po zaledwie jedenastu dniach od premiery osiągnął w Polsce status złotej płyty, a obecnie ma status płyty platynowej.

Premiera teledysku, który został nakręcony w Warszawie, będzie miała miejsce wyłącznie na Disney Channel. Historia zawarta w klipie przybliża fragmenty filmu i opowiada historię miłosną, w której występują Ewa i Kuba. Motyw lokalnego teledysku odzwierciedla fabułę zawartą w wersji filmowej, śpiewanej przez zakochanych w sobie Mitchie (Demi Lovato) i Shane'a (Joe Jonas). Wersja ta znajdzie się jako bonus na DVD z filmem "Camp Rock 2: Wielki Finał".

Jak mówi Maciej Bral, wiceprezes i dyrektor generalny Disney Channel na Europę Środkowo-Wschodnią:

Dzięki lokalnym gwiazdom możemy dotrzeć do polskich dzieci, które mają szansę bliżej poznać nasze światowe propozycje. Muzyka jest integralną częścią filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał", dlatego mamy nadzieję, że dzieci oraz ich rodziny w całej Polsce ucieszy możliwość posłuchania piosenek z filmu wraz ze specjalnym przebojem śpiewanym przez Ewę i Kubę.

Zaś sam Kuba dodaje:

Super jest ponownie współpracować z Disney Channel. Wraz z Ewą świetnie się bawiliśmy, nagrywając piosenkę do filmu "Camp Rock", dlatego bez zastanowienia zgodziliśmy się wziąć udział w kolejnej części. Film ten jest pełen muzyki i tańca i może inspirować dzieci w każdym wieku!

Film "Camp Rock" miał swoją premierę w Polsce we wrześniu 2008 roku. W premierowy weekend film obejrzało po raz pierwszy 665, 000 widzów. Premiera drugiej części filmu - "Camp Rock 2: Wielki Finał" - też nastąpi we wrześniu, oczywiście bieżącego roku.

Na Disney Channel można już zobaczyć teledyski pochodzące z filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał", w tym klip"Wouldn't Change A Thing" w wykonaniu Demi Lovato i Joe'ego Jonasa.

Zdroj ZDE!

Jan Bendig a Ewa Farna: Co spolu mají?

30. července 2010 v 12:17 | Saboušek-Farnoušek
jj
Popové hvězdy Ewa Farna a Jan Bendig spolu strávily několik hodin v nahrávacím studiu, kde oba zpěváci společně nazpívali romantický duet. Titulní píseň Stejný cíl mám dál z  původního filmu Camp Rock 2: Velký koncert. Exkluzivní videoklip se objeví na  obrazovkách televizní stanice pro děti  v sobotu 31. července.

Bendig je mladičkým finalistou soutěže Česko Slovenská SuperStar a v minulosti byl spojován hlavně s další soutěžící, zpěvačkou Monikou Bagárovou. V současné době ale trávil čas hlavně s popovou princeznou původem z Polska Ewou Farnou, která je ikonou teenagerů a chráněnkouLucie Bílé. A jak sám Honza řekl: "Já i Ewa jsme si atmosféru při nahrávání této písně a videoklipu opravdu užívali. Film je kombinací zpěvu a tance a pro všechny děti bez rozdílu věku bude určitě velkou inspirací." 

Budoucnost tedy ukáže, zda mezi mladičkými zpěváky při nahrávání romantického hitu nevzniklo náhodou i hlubší pouto. Oba jsou totiž podle našich zpráv single a hvězdný pár by v českém showbyznysu nebyl ničím neobvyklým. (pet)

New dess

29. července 2010 v 22:54 | Saboušek-Farnoušek
Zdravím FARNOUŠKY :) Dneska se pustím do nového dessu :)) .. Jste zvědavý? Čekejte ;)

Oriflame - Very me :)

29. července 2010 v 22:52 | Saboušek-Farnoušek

imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com

Hotové fotky : 
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.comimagebam.com
imagebam.com
Zdroj:TADY!

Ewa?..

22. července 2010 v 12:14 | Saboušek-Farnoušek

Tak si říkám jestli je to opravdu EF ? No oči má stejný ale proč tam má svůj
podpis ? =o =)

                                                                                    Zdroj: lowe-ewa.blog.cz
Je to prý foceno webkou takže prominte za blbou kvalitu =)

Křest CD Ticha

19. července 2010 v 15:58 | Saboušek-Farnoušek
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com

lowe-ewa.blog.cz

Ewa s Katkou

19. července 2010 v 15:57 | Saboušek-Farnoušek
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com

lowe-ewa.blog.cz
 
 

Reklama