|| News_O_Ewě ||

Díky za super návštěvnost ;)

19. července 2010 v 15:56 | Saboušek-Farnoušek
ksichtík :)
Pondeli: 15
Utery: 13
Streda: 20
Ctvrtek: 10
Patek: 11
Sobota: 6
Nedele: 11

Celkem: 86

Díky Moc :))

Ewa Fashion

15. července 2010 v 12:16 | Saboušek-Farnoušek

Ewa Fashion 2009

15. července 2010 v 12:12 | Saboušek-Farnoušek
alisek69.blog.cz

Videoklip - GIMPEL (A.Niedoba, E. Farna, A. Bubik) - To My

14. července 2010 v 21:13 | Saboušek-Farnoušek
muj zdroj: lowe-ewa.blog.cz
tvůj zdroj: e-w-u-l-q-a.blog.cz

Oriflame -photo

14. července 2010 v 17:31 | Saboušek-Farnoušek
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com  imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Krásné video :-*

14. července 2010 v 17:24 | Saboušek-Farnoušek

Ewa Farna v Oxfordu

14. července 2010 v 17:22 | Saboušek-Farnoušek
Dům Williama Shakespeara ve Stratfordu a schodiště v Christ Church College, které proslavily filmy o Harry Potterovi. Snímek s typickou červenou telefonní budkou nemohl Ewě chybět v albu.
"Vyjet na zahraniční studijní pobyt je podle mě nejlepší způsob, jak se naučit jazyk. I když se mi víc líbí americká angličtina, za oceán mě rodiče zatím nepustili, a tak jsem vyrazila na dva týdny do britského Oxfordu - jednoho z nejznámějších univerzitních měst světa. Jela jsem s nejlepší kamarádkou.

Reklama:

Kdybych vyrazila sama, možná bych se naučila víc, ale asi bych se bála. A navíc jsem si chtěla užít taky trochu srandy... Stejně nás ale s kamarádkou rozdělili do jiných tříd, takže jsme se o zážitky, dojmy a trapasy dělily až ve volném čase."

Desítky věží a Most Vzdechů

"Bydlely jsme na koleji a denně měly čtyři hodiny angličtiny. Ve volnu byla naplánována spousta aktivit. Hezky bylo třeba ve Stratfordu, kde jsme navštívili dům, ve kterém žil William Shakespeare. I samotné centrum Oxfordu nabízelo spoustu krásných staveb v typickém anglickém stylu. Přestože na mapách, které jsme dostali, vypadal Oxford jako nepříliš velké město, žije v něm sto padesát tisíc obyvatel. A všude kolem se tyčí věže kostelů - napočítali jsme jich přes třicet. Hodně nás zaujal tamější Most Vzdechů (Bridge of the Sighs), který spojuje starou a novou budovu Hertford College.

Pojmenován byl podle vzdychajících studentů, kteří po něm chodili skládat zkoušky. Při návštěvě rotundy Radcliffe Camera, ve které je čítárna, mnohé překvapilo, že se nejmenuje podle herce Daniela Radcliffa:-)."

Harry Potter bez titulků

"Zážitkem pro mě byla návštěva Christ Church College. Zdejší
studentskou jídelnu určitě znáš jako Velkou síň z Harryho Pottera.
Překvapilo mě, že těch pár schodů má být potterovské pohyblivé schodiště... Všechno se prý pro potřeby filmu počítačově zvětšovalo a upravovalo. Legrační bylo, když jsme hromadně vyrazili do kina
na Harryho Pottera a Prince dvojí krve. Film byl samozřejmě v angličtině bez titulků. V sále jsem seděla vedle Carlose ze Španělska, který na tom byl s angličtinou stejně jako já. Z celého filmu jsme rozuměli akorát ,you know', ,ok' a ,I'm sorry'. Tak jsme jen seděli a jedli popcorn. Po skončení filmu se nám ulevilo, že jsme nebyli jediní, kdo nerozuměl ani slovo."

Zákaz Facebooku v Íránu

"Celkově byla na kurzu legrace - hlavně se Španěly, kteří měli
vtipnou výslovnost, takže jsme se na hodinách angličtiny často nasmáli. Musím říct, že člověk se na jazykovém kurzu nenaučí jenom jazyk, ale i hodně zajímavostí o jiných národech a kulturách. Když jsem se například spolužáka Daniala z Íránu ptala, jestli má Facebook, abychom mohli zůstat v kontaktu, řekl mi, že u nich je Facebook zákonem zakázaný, stejně jako jiné sociální sítě. Poznávání odlišných kultur a zvyků pro mě bylo nesmírně zajímavé. Kurz v Oxfordu byl úžasný a už se těším, až si jazykový pobyt zopakuju."


BTW: Ewa letos taky navštíví opět Oxford

Lady Gaga je vzorem pro Ewu farnou v klipu Maska

14. července 2010 v 17:20 | Saboušek-Farnoušek
fáájna fotka
Vítězka Anděla v kategorii zpěvačka roku 2009 Ewa Farna přichází s dalším klipem z loňské desky Virtuální. Už na první pohled je jasné, že autoři videa se inspirovali u Lady Gaga.
Šestnáctiletá zpěvačka Ewa Farna je sice tmavovláska a ani zdaleka neprovokuje tolik jako spoučasná pop ikona Lady Gaga (24), v dalším klipu z desky Virtuální - tentokrát k písničce Maska - je jí ale podobná. Dlouhé rovné vlasy, výrazný klobouček, korzet nebo sluneční brýle, to všechno jsou atributy masky, kterou si (prakticky) v písničce i (teoreticky) v textu snaží sundat a ukázat tak "lidskou" tvář zpěvačky pohlcené showbyznisem.  
V cizině asi neprorazím
Klip se natáčel v ulicích města, ale také v pražském Buddha Baru nedaleko Staroměstského náměstí. Tam také proběhl promo rozhovor, ve kterém Ewa mimo jiné říká, že ve svých životních plánech počítá s vysokou školou.
Řeč přišla i na pokusy o úspěch v zahraničí. V Polsku se Ewě díky místu narození (Vendryně nedaleko polských hranic) už prorazit podařilo, teď svou desku Virtuální přezpívala také do angličtiny a její management rozeslal nahrávky do nejrůznějších vydavatelství v západní Evropě. "Ani trochu si ale nemyslím, že se v zahraničí chytnu. Teď zrovna letí popdisko, já se ale pořád snažím dělat spíš rockovější písničky," přiznává sympaticky. "Jsem vděčná za to, že se mi podařilo uspět v Česku a taky v Polsku," dodává.  

Na léto plánuje Ewa Farna koncerty po festivalech, chorvatskou dovolenou na raftech se školním sportovním klubem a také čtrnáctidenní pobyt v Anglii, kde se chce zdokonalit v angličtině.

Ewa Farna : Tak jestem zakochana .))

14. července 2010 v 17:15 | Saboušek-Farnoušek
Ewa Farna jest idolką nastolatków, i to nie tylko tych polskich. Od momentu, gdy w radiu pojawił
ewča
się jej hit "Cicho", krok po kroku wspina się po drabinie sławy. Jednak mimo tak dużego sukcesu w tak młodym wieku, woda sodowa wcale nie uderzyła jej do głowy. Jest miłą, otwartą i wesołą dziewczyną o wielkim głosie. Przyjrzyjcie się Ewie bliżej w naszym wyjątkowym wywiadzie!

- Z którą gwiazdą wymieniłabyś się chętnie kreacjami?

Uwielbiam ciuchy Dody, podoba mi się też styl Candy Girl. Z zagranicznych gwiazd cenię stylizacje Pink, no i oczywiście Rihanny i Beyonce- ona potrafią ubrać się naprawdę szałowo!

- Co jeszcze, poza śpiewaniem, cię kręci?

Taniec, tzw. street style. Poza tym prawie nie rozstaję się z aparatem i fotografuję niemal wszystko. Bardzo lubię też bawić się z moją 3-letnią siostrą, Magdaleną.
lowe-ewa

Miley Cyrus kopíruje Ewu Farnou?... :-o

14. července 2010 v 17:10 | Saboušek-Farnoušek

Fotky z natáčení DMUCHAWCE,LATAWCE,WIATR

14. července 2010 v 17:08 | Saboušek-Farnoušek

Doda vs. Farna :)

14. července 2010 v 17:07 | Saboušek-Farnoušek


Hlasujte pro Ewu: ZDE!!!

Sázavafest 2010 - 5.7-7.7

14. července 2010 v 17:06 | Saboušek-Farnoušek

Jak je známo - od 5. do 7. srpna 2010 proběhne známý hudební festival Sázavafest 2010, kde budeme moci vidět, a hlavně slyšet, na vlastní oči Ewu Farnou.

Vstupenky na tutu akci si můžete rezervovat ZDE!!!

Marcus Tran nosí brýle Ewy Farné

14. července 2010 v 17:04 | Saboušek-Farnoušek

Marcus Tran nosí brýle od znamé talentované zpěvačky Ewy Farné.Nedávno jeho kapela Embassy vydala další videoklip Černobílá kam jste mohli posílat své černobílé fotografie.Poznala jsem tam spoustu známých tváří které znám.A také jsem si všimla že má na sobě brýle které prodává Ewa Farna v jejím e-shopu ( k zakoupení zde ) také mi jedna dívka řekla žee je nosí furt.Mě se hnedka honilo hlavou že když už chodí s Ewou tak proč by je nenosil.

Making of Cicho - foto

14. července 2010 v 17:02 | Saboušek-Farnoušek
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
my zdroj: lowe-ewa.blog.cz
you zdroj: e-w-u-l-q-a.blog.cz

Polský Cziesyn:)

14. července 2010 v 17:01 | Saboušek-Farnoušek
Takhle pěkně mi Ewa zapózovala na
vystoupení v Těšíně na oslavách Svátků tří bratří... Děkuji :-)
(foto by : Miroslav Umlauf)
my zdroj: lowe-ewa.blog.cz
you zdroj: e-w-u-l-q-a.blog.cz

Doda vs Farna .. Kdo se vám líbí více?..

14. července 2010 v 16:59 | Saboušek-Farnoušek
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
my zdroj: lowe-ewa.blog.cz
you zdroj: e-w-u-l-q-a.blog.cz

Farna ma zkažené léto

12. července 2010 v 19:43 | Saboušek-Farnoušek
Být hvězdou od rané puberty je sice dobrý start od života , ale přináší to i dost
ewa
nevýhod.Zpěvačka může vyprávět.
Schválně, jak jste v šestnácti letech trávili prázdniny vy?Flirtováním u vody,dostatečníky na zmrzku a večer posezením u oroseného půllitru? Tak nic z toho si Ewa Farna(16) neužije.
Zmrzlina,pláž,slunce?Zákaz
Vedle pracovních povinností, které se ji ani v červenci a srpnu nevyhnou má zpěvačka na hrbu  i spoustu zákazů a omezení!Tak třeba obligátní šátek kolem krku - v tom se Ewa nepaří proto, aby byla in,ale protože ji nesmí nastydnout hlasivky.Tím to zdaleka nekončí!,,Nedělá mi dobře zmrzlina nebo obecně studené pití,taky slunce.Takže před koncertem spíše ve stínu, nic moc opalování ",vypočítává, o co všechno je v létě ošizena.Když uvážíte,jak prázdniny prožívají její vrstevníci,není Farné co závidět!

muj zdroj: lowe-ewa.blog.cz
tvuj zdroj: e-w-u-l-q-a.blog.cz

Ewa Farna- Mám svého anděla:)

11. července 2010 v 23:30 | Saboušek-Farnoušek

Hlasuj pro Ewu každý den ;)

11. července 2010 v 23:27 | Saboušek-Farnoušek
2. novinka v T-music chart Ewa Farna - Maska
Hlasuj zde každý den :-)

Ewa zpívá v Sims hlase:)

11. července 2010 v 23:24 | Saboušek-Farnoušek
A není to polština! Zpěvačka roku 2009 Ewa Farna (16) nazpívá jednu svou píseň v tzv. simlish řeči, což je fiktivní jazyk vytvořený na základě série několika počítačových her! Vzhledem k tomu, že je velkou fanynkou The Sims, s chutí se pustila do nahrávání!
Ewa si vybrala skladbu Boží mlejny melou ze svého alba Blíž ke hvězdám a tu se rozhodla přezpívat do této virtuální řeči. Ewa se tak zařadila po bok světových hvězd, jako jsou Depeche Mode nebo Lilly Allen, které v minulosti také nazpívaly jeden ze svých hitů v jazyce Sims.
Hra Sims začala dílem SimCopter, a pokračovalo díly The Sims, The Sims 2 and The Sims 3. Ewa hraje tuto srandu už několik let a něžně jí říká "Simíci". Jazyk Simlish je kombinací ukrajinštiny, francouzštiny, latiny, finštiny, angličtiny a filipínského dialektu zvaného Tagalog.
Čerstvá držitelka ceny Anděl chce nahrát nejen píseň v tomto užvatlaném jazyku, ale také připravuje videoklip, na jehož vzniku se budou podílet všichni fanoušci The Sims z Česka. Zpěvačka plánuje, že prostřednictvím této hry fanoučci vytvoří nejvěrnější postavu Ewy, která si zahraje v jejím novém videoklipu.
zdroj: lowe-ewa.blog.cz

T-music s Ewou

11. července 2010 v 23:21 | Saboušek
T-music s Ewou

Ve čtvrtek 22.7.2010  od 18.00h určitě sledujte Očko
kde se ukáže Ewa v Pražské Zoo!
ewka

Farna:Úsměv hollywoodské hvězdy a sexy nožky

11. července 2010 v 23:12 | Saboušek-Farnoušek

V e-shopu :)) Vojenská známku :)

9. července 2010 v 15:04 | Saboušek-Farnoušek
Luxusní vojenská známka starozinek + kůže, na řetízku 85cm,
první přívěšek - přední strana EWA, zadní strana ťapky, druhý přívěšek - kůže

PŘEDNÍ STRANA                ZADNÍ STRANA S TLAPKAMA

imagebam.comimagebam.com

cena: 190

Ewa ráda nakupuje v Tally Veijlu

9. července 2010 v 15:01 | Saboušek-Farnoušek
Ewi...
Ahoj,Ewí jakej byl tvůj největší trapas?
Velký zase tak moc nebyl :) :D

Už se těšíš na pokračování Camp Rock 2?
Těším :)

Jak se těšíš na prázdniny a zrovna nna 12.8.2010?
Hodně:D

A co plánuješ?
Plno věcí:)

Co všechno si musíš udělat před vystoupením než vyjdeš na podium ?
musím se hlavně vyspat :) to je nejdůležitější:)pk se nasnídám, nalíčím, učešu, hodím se do super nálady, oháknu se:D a můžem to rozjet:)

Co nesmí chybět ve tvém pokojčku(kromě postele)!
velkááá skříň :D

Co se ti vybaví pod slovem peníze?
Špatná věc...

A když už mluvíme o pěnězích tak prozrad zaco nejradi utrácíš?
Tak poslední dobou za šminky:) Jinak ještě za oblečení a elektroniku:)

Jak vzpomínáš na své první líbaní?
Promiň tohl eje moc soukromá otázka, na tyhle otázky neodpovídám ;)

Tvůj oblíbený song z tvých vydaných CZ/PL alb
z českého alba Virtuální - Ty jsi král, a Obrazová víla :)

Chystáš náké album taky v jiném jazyce než je čeština a polština?

Nechte se překvapit :P

Ewo na koncertě dostáváš spousta dárku.Co s nimi děláš?A který se ti z nich líbil asi nejvíc?
Tak když je to například květina, tak si ji dám doma do vázy :)když je to něco dobrého
(čokoláááddaaa) tak ji sníím :D a když jsou to různé plyšové hračky, tak je většinou rozvážíme do dětských domovů :) Nejvíc? Mě se líbí všechny stejně - hrozně moc:)

 A co maska?
Maska..někteří lidé v mém okolí jí pořád mají, ale někteří už ne.. :)

Tvé oblíbené jídlo a piti?
Jídlo: kachnááá :* :D a pití asi džus nebo čaj:)

Vaříš doma?
Učím se s mamkou, a pomáhám jí vařit - takže vlastně jo :)

A co moda jaké máš nejoblíbenější značky a nebo ti je jedno v jakém obchodě nakupuješ?
jednoznačně - ♥TALLY WEiJL♥ :P

A co Magdalenka je taky tvoje fanynka ?
ano,Je, a velká :D

Jak se ti natáčelo ve studiu když jsi nazpívávala písen Boží Mlejny Melou ve Simslish?
Bylo to srandovní, protože to znělo jako šišlání:D

 A kdy se konečně také dočkaní polští a slovenští farnoušci?
Nechte se překvapit:p

A poslední otázka co by jsi vzkázala fanouškům a lidím co sledujou lowe-ewa.blog.cz ? Tak zatim pa
Mějte se krásně, a dál navštěvujte tuhle webovou stránku:)
s pozdravem Vaše Efa:)

My zdroj: lowe-ewa.blog.cz
You zdroj: e-w-u-l-q-a.blog.cz

PL- Bravo

9. července 2010 v 14:57 | Saboušek-Farnoušek
imagebam.com imagebam.com

Vždycky budu partnerovi trochu nevěrná, přiznává rajda Ewa Farna

9. července 2010 v 14:56 | Saboušek-Farnoušek

ewiik
Jako puberťačka stále miluje Johnyho Deppa.
Zpěvák skupiny Embassy Marcus Tran, který už nějaký ten rok randí se zpěvačkou Ewou Farnou (16), to nebude mít jednoduché. V jejím srdci je totiž kromě něj ještě jiný muž. Jak sama Ewa potvrdila, hned tak z něj nezmizí. "Pořád mě drží herec Johnny Depp. Je úžasný. A abych řekla pravdu, asi mě nikdy nepustí. Vždycky budu svému muži tak trochu nevěrná. Platonicky samozřejmě. Nikdo to se mnou nebude mít lehké," svěřila se zpěvačka se smíchem.
V květnu Ewa dotočila v pořadí již druhý klip k písni Maska z desky Virtuální. Opět kvůli tomu tak trochu zanedbala školu, ale podle svých slov se zpívání snaží se školou zkombinovat, jak nejlépe to jde. "Kvůli turné a desce to letos bylo trochu horší. Ale vcelku to není zas tak špatné. Rodiče byli na třídních schůzkách a vše bylo v pohodě. I já jsem spokojená, protože mi učitelé vycházejí vstříc. Mám individuální plán, za což jim moc děkuji, jsou strašně hodní. Zatím mi všechno vychází," řekla spokojeně rodačka z Třince. Ewa se s poslední deskou hudebně přiblížila stylu Linkin Park a také trochu zpěvačce Lady Gaga. U té se nechala dokonce inspirovat i módou. "Četla jsem, že se tenhle styl dostává do módy. Maminčina kamarádka mi proto něco podobného ušila. Jde
vlastně o obyčejné triko, pásek a doplňky.
Boty jsou sice vysoké, ale kupodivu pohodlné.
Taková všehochuť, ovšem sklízím s tím úspěch,"
prozradila zpěvačka.

Ewa se stala tváří Öriflame:)

9. července 2010 v 14:54 | Saboušek-Farnoušek
Ewa se stala novou tváří značky Oriflame, konkrétně řady Very Me,
kterou si budete moci pořídit v srpnu na Ewiny narozeniny :-)
Tuto spolupráci Ewa ohlásila na sobotním koncertě na Festivalu
Midsummer Oriflame Ostrava, mrkněte na foto.
imagebam.com imagebam.com

Ewa Farna: má nový klip i reklamní smlouvu :)

9. července 2010 v 14:53 | Saboušek-Farnoušek
Zpěvačka Ewa Farná se zúčastnila divadelního projektu Zahrada
soch, ke kterému
nazpívala jedu z písní. Její videoklip pak slavnostně pokřtila na přelomu prázdnin
a nyní se už může
těšit na práci
v roli tváře kosmetické značky Oriflame.
S tou totiž Farná uzavřela lukrativní smlouvu
, díky které bude prezentovat řadu Very Me. Ta bude
k dostání ale až v srpnu.
Farná se letos ani nechystá příliš koncertovat na festivalech. Během hlavní
festivalové sezóny se objeví pouze na festivalu Benátská noc a také na Sázavafestu.

Katolag- VERY TO ME(oriflame)

9. července 2010 v 14:52 | Saboušek-Farnoušek
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama