|| News_O_Ewě ||

Ewa Farna ve 46-letech:Rodina,manžel,možná děti

13. října 2009 v 18:28 | Terezzka
Mladá zpěvačka polského původu Ewa Farna se stala v úterní podvečer 6. října online hostem portálu Topzine.cz. Během hodiny, kterou věnovala odpovědím na otázky čtenářů, stihla odpovědět jen na zlomek dotazů, kterými ji fanoušci zasypali. Co prozradila?


Čerstvě šestnáctiletá zpěvačka o sobě prozradila, že jí vadí sprostí novináři. Zájem novinářů a veřejnosti o její osobu jí nevadí, tvrdí o sobě, že se tato publicita projevuje jen na jejích časových možnostech. "Život se mi trochu změnil hlavně z hlediska času, ale jinak jsem pořád stejná puberťačka," napsala Ewa Farna v online rozhovoru.
Farna odpovídala čtenářům i na otázky ohledně koncertů, nové desky s názvem Viturální, ale také na otázky týkající se šatníku. "Oblečení kupujem s mamkou, nebo s kamarádkama. Lidi na to nemám," psala s úsměvem na rtech zpěvačka na dotaz čtenářky Ireny.

Farna zase fláká školu

17. září 2009 v 15:05 | T-erynka

Ewa Farna natáčí novou "Virtuální" desku, škola musí počkat. Ještě že jí to tolerují...
Ewa Farna zase fláká školu
Zpěvačku Ewu Farnu (16) čeká náročný podzim. Na týden se zavřela do studia, aby nahrála svou novou desku s názvem "Virtuální". K tomu chystá velké turné s extravagantními kostýmy a jako host doprovodí na koncertech kapelu Čechomor. Není tedy divu, že se v září podívala do školy zatím jen jednou. "Všichni to naštěstí chápou a snaží se mi pomáhat. Mám individuální plán a věci si průběžně dopisuji," svěřila se Ewa. Od pondělí do pátku je teď zavřená ve studiu a natáčí novou desku. Do školy půjde opět až za čtrnáct dní. Sebevědomá Ewa "Deska by měla vyjít určitě koncem října. Chceme to mít hotové ještě před turné, takže teď pořád nahráváme a sedíme ve studiu. Písničku Toužím, která už jde do rádií, jsme dokonce předtáčeli, protože tam byly nějaké problémy a chtěli jsme, aby to bylo dobré," vysvětlila Ewa, která k této písničce a dalším třem napsala vlastní text. "Na textech jsem se částečně podílela a s výsledkem jsem naprosto spokojená. Repertoár je super a ta deska určitě bude stát za to," řekla zpěvačka. Na albu se objeví celkem dvanáct písniček, všechny v češtině: "Plánovali jsme i něco v angličtině, ale nakonec jsme od toho upustili. Možná budeme dělat něco navíc, ale na desce budou určitě všechny písničky česky." Ovlivňují ji Lady Gaga a Linkin Park Ewa prozradila, že inspiraci nejčastěji hledá v různých situacích. Třeba když je ve škole, s kamarády nebo poslouchá muziku. Právě v hudbě ji prý teď nejvíce ovlivňují extravagantní zpěvačka Lady Gaga a kapela Linkin Park. "My jsme si před natáčením písničky Toužím řekli, že spojíme Lady Gaga s Linkin Park, že to bude takové trochu disko s taneční formou. Přece jen to teď hodně frčí, takže doufám, že se to bude líbit. Je to takové spojení těch dvou interpretů se mnou a názvem Virtuální," usmála se Ewa.

Ewa Farna za cirkusačku

15. září 2009 v 16:43 | T-erynka
Ewě Farné by to jako cirkusačce slušelo. S mladičkou zpěvačkou Ewou Farnou (16) pořádně mává puberta. Na tiskovou konferenci ke svému chystanému turné dorazila oblečená jako cirkusačka. Ale kupodivu mělo vše svůj důvod. Farna totiž nemá jen obyčejnou šňůru koncertů, ale pro své fanoušky si opět přichystala něco na zpestření. "Zahájili jsme soutěž o nejlepší foto s virtuální podobou. Tohle je moje představa o virtuální podobě člověka," svěřila se na tiskovce Farna. Na posledním turné například jezdila na snowboardu po pódiu nebo se vznášela na houpačce nad hlavami diváků. Tentokrát se chystá show s převleky.

Ewa Farna-Bez make upu k nepoznání

12. září 2009 v 23:07 | S[a]bíí
Na velký mejdan TV Nova k soutěži Česko-slovenská Superstar dorazila i zpěvačka Ewa Farná. Ta se v současné době připravuje na další
část svého koncertního turné a tak plakáty na její show s pěknou fotkou zdobí leckterá česká města. Farná ale na pražském Žofíně byla celkem k nepoznání. Jen s lehkým make-upem a neupravenými vlasy by se Farná na akci
takového rozsahu možná příště objevovat neměla.free image host free image host free image host free image host free image host

Klaendář-Celé česko čte dětem!

12. září 2009 v 23:00 | S[a]bíí

Tak na této fotografii by měla být Ewka jako Jezinka:) Jestli tomu tak opravdu je to asi těžko poznáme. Nezbývá než tomu věřit:) Fotka se objeví v kalendáři, který vyjde 17. září. Celý tento kalendář vyjde k akci Celé Česko čte dětem. Pokud se chcete dozvědět více o projektu a vidět i ostatní fotografie známých českých herců a celebrit, tak klikněte

Farna bude soutěžit s Peter Fox a mnoho dalšímy!

12. září 2009 v 22:42 | S[a]bíí
První zářijový den byly zveřejněny nominace na regionální ocenění MTV. Nominace se týkají evropských zemí, které už spustily ve své zemi vysílaní MTV. Mezi nominovanými se objevila i jména, která nejsou českým posluchačům neznámá. Belgie a Nizozemsko mají mezi nominovanými letošní objev Esmée Denters nebo zpěváka Milow. O francouzskou cenu se popere v současnosti oblíbený DJ David Guetta. Ambice na vítězství má i německý Peter Fox, který si za uplynulý rok podmanil velkou část Evropy. Obrovský boj slibuje i Švédsko, kde mají ve své pětici zpěvačku Agnes a rockery Mando Diao, kteří letos vydali úspěšné album "Give Me Fire". Souboj o cenu svede i české zpěvačka Ewa Farna. Tu nominovala polská mutace MTV a společně s ní se o cenu Best Polish Act se utkají interpreti Doda, Ania, Jamal a boyband Aformetal.Dodejme, že svůj boj o ceny svedou i světové hudební hvězdy. Jejich nominace však budou oznámeny až 21. září. Samotné udílení letos proběhne 5. listopadu v Berlíně

My zdroj:nedávám
You zdroj:www.e-w-u-l-q-a.blog.cz

Farna může Polsku vyhrát cenu MTV

12. září 2009 v 22:37 | S[a]bíí
Praha - Zpěvačka Ewa Farna má šanci zabodovat v regionální kategorii při prestižních cenách MTV Europe Music Awards 2009. Nominaci však získala pod hlavičkou Best Polish Act, tedy najlepší polské vystoupení. Zda Farna porazí polské kolegyně Aniu Dabrowskou a Dodu či hiphopové Afromental a reggae kapelu Jamal, bude jasné 5. listopadu. Šestnáctiletá interpretka se u sousedů těší stále větší popularitě, což dokazuje i její velký úspěch na festivalu v Sopotech, kde byla její píseň Cicho letos zvolena hitem léta.

Autogramiáda=)

27. srpna 2009 v 16:29 | T-erynka

Přijďte na autogramiádu Ewy

Kde a kdy bude Ewa v nejbližších dnech pořádat autogramiádu?
3.9. v 15:00 BRNO Globus
6.9. v 15:00 OLOMOUC Globus
12.9.v 13:00 LIBEREC OC Nisa + krátké vystoupení Ewy

Velké pdzimní turné Ewy se blíží

27. srpna 2009 v 16:27 | T-erynka

Velké podzimní turné Ewy se blíží

Ewa vyráží na podzimní část svého koncertního turné po Česku, Polsku a Slovensku. Její rocková show s celou řadou překvapení, efektů a nejrůznějších rockových kousků odstartuje začátkem listopadu v Česku. Během podzimního turné Ewa představí jak zbrusu nové písničky z připravovaného alba (vyjde v říjnu), tak osvědčené hity Měls mě, Ticho či Jaký to je ze seriálu Ošklivka Katka na celkem 6-ti místech naší republiky. Prvním anoncovaným koncertem je koncert v ČEZ Aréně Pardubice 7.11. (předprodej: Pardubice: Pokladna ČEZ Arény, Infocentrum u Zelené Brány, Hradec Králové: Infocentrum Gočárova třída a dále prostřednictvím sítí Ticketpro, Ticketstream a Ticketprortál).

Dětský čin roku s Ewou Farnou

24. srpna 2009 v 10:16 | Teryna

DĚTSKÝ ČIN ROKU S EWOU FARNOU

Praha, 17. srpna 2009
Populární zpěvačka Ewa Farna se rozhodla podpořit dobrou věc a navázala spolupráci s Nadačním fondem Dětský čin roku. V rámci svých vystoupení v České republice publiku projekt představí a k dispozici budou také informační materiály. Projekt společnosti Whirlpool i v letošním roce podporuje konání dobra mezi školáky a nabádá je k šíření zajímavých příběhů.
Farná"

Moc si spolupráce s Ewou ceníme, jelikož patří mezi mladé lidi, na které je projekt zacílen a pomůže nám tak být příkladem pro své vrstevníky a také pro dospělé v dnešní společnosti, která bohužel potřebuje ukázat ty pravé hodnoty, " komentoval spolupráci Ján Živný, předseda Nadačního fondu. Ewa Farna se přidala ke skupině známých osobností, kteří projekt společnosti Whirlpool podporují. Tváří projektu a současně čestným předsedou je již od roku 2004 nadačního fondu Dětský čin roku herec Aleš Háma. Patrony kategorií Dětského činu roku 2009 jsou: záchrana lidského života - Jan Révai, pomoc v rodině - Jitka Čvančarová, pomoc jiným dětem - Vendula Svobodová, pomoc ostatním lidem - Jiří Ježek, pomoc přírodě - Jitka Zelenková, dobrý nápad - Josef Klír.
Do projektu se mohou zapojit děti, které udělaly něco dobrého, byť by šlo o zdánlivou maličkost, všimly si dobrého skutku svého stejně starého kamaráda nebo nějakým způsobem dobro podpořily. Žáci základních škol mohou své příběhy sepsat a zaslat poštou či prostřednictvím internetových stránek www.detskycinroku.cz do 15. září 2009. Ocenění budou slavnostně předány v prostorách Staroměstské radnice 1. prosince 2009. Do loňského ročníku soutěže Dětský čin roku 2008 se zapojilo celkem 14 306 dětí, které sepsaly své příběhy o vykonaném dobru, anebo poslaly hlas v rámci hlasování dětské poroty.
Organizátorem akce, která si již za dobu své existence získala podporu významných institucí, sympatie veřejnosti i mediální pozornost, je nadační fond Dětský čin roku založený na podzim 2005 z iniciativy společnosti Whirlpool CR. Ta se už před lety rozhodla, že nechce naši společnou budoucnost ponechat náhodě a chce pomoci s výchovou slušných lidí.

Ewa Farna se děsí svého šíleného ctitele!

24. srpna 2009 v 10:07 | Teryna

Ewa Farna se děsí svého šíleného ctitele!


5:00 (kre) - Hvězdička Ewa Farna (15) má přítele a ani o tom neví! Šílený ctitel a tak trochu psychopat - jistý Patrik - se totiž rozhodl, že se za jejího milence bude vydávat, ať Ewa chce, či ne!
"Všude se chlubí, že je přítel Ewy, prý s ní chodí a jezdí k nim domů. Je to lhář a podvodník," tvrdí Míša Kocurová, manažerka mladičké zpěvačky. Nerozvážný mladík Patrik Jílek z Chebu zpěvačku pronásleduje na každém koncertě. Kde je ona, je i on. Co je však nejhorší - dokáže zfalšovat jakékoli doklady a povolení, aby se dostal do blízkosti česko-polské zpěvačky. "Zfalšoval jakési VIP kartičky naší agentury Lewron, kterými se na spoustě koncertů prokazuje. Často mu to vychází, protože byl mnohokrát viděn v místech, kde nemá co dělat," dodává Kocurová. A Ewa Farna z fanouška začíná mít strach! Zatím ji pronásleduje jen na koncertech, ale co až přijde okamžik, kdy sedmnáctiletý psychopat bude vysedávat před okny jejich domku a sledovat každý její pohyb? To už bude možná pozdě!

Farna je dračice!

24. srpna 2009 v 10:04 | Teryna

Farna je dračice! Na pódiu se líbala s kytaristou

Rockerka Ewa Farna, která za pár dní oslaví teprve šestnácté narozeniny, se na festivalu Sázavafest pořádně rozjela! Na pódiu předváděla sexy kreace a nechyběl ani polibek s novým kytaristou!

O tom, že se Ewě zapalují lýtka, nemůže být pochyb. Už to není ta malá holčička, která zpívá Měls mě vůbec rád?. V upnutých kalhotách a sexy outfitu předváděla žhavé taneční kreace, při nichž dostala do varu nejednoho fanouška! Ewa ale měla oči jen pro jednoho - nového kytaristu! Ten ji dokonce přímo na pódiu políbil a Ewa zářila štěstím! Čas ukáže, kam se bude jejich vztah ubírat...
Nebylo by to poprvé, co Ewa zahořela láskou ke kolegovi z vlastní kapely. Už v minulé skupině našla zalíbení ve spoluhráči, kterým byl bubeník Luki Boho. Vztah se ale rozpadl.

Padaly rekordy!

Její nový »koloušek«.Kliknutím zvětšte
Devátý ročník Sázavafestu překonal rekord v návštěvnosti, která se vyšplhala na 20,5 tisíce diváků! Vrcholem byl koncert amerického hudebníka Mobyho. Vystoupily hvězdy domácí a zahraniční scény a Michal Horáček přivezl svůj lyrikál Kudykam. Návštěvníci mohli vidět například Chinaski, Support lesbiens, Ewu Farnou, Kamila Střihavku, Clou, ale také německé Die Happy Marty Jandové, kterou přijel podpořit i její otec, rocker Petr Janda, s manželkou Alicí. Těm se během pár dní narodí dcera Anežka.

Ewa Farna: Prodává penály, tužky, památníky... Zaplatí to rodiče školáků

11. srpna 2009 v 14:53 | Teryna

Ewa Farna: Prodává penály, tužky, památníky... Zaplatí to rodiče školákůEwa Farna (16) chce dohnat celosvětové teenagerské idoly jako Hannah Montana nebo High School Musical s Zacem Efronem. Jejich reklamní předměty skupují davy fanoušků a Ewin management nechal vyrobit podobné kýče!
1/4
Nejdražší je penál s Ewou za 240 Kč, obyčejný velký blok stojí 90 Kč a kufřík s Farnou vyjde na 190 Kč
Těmi hodlá na popularitě mladinké zpěvačky vydělat těžké prachy a rodičům fanoušků pořádně provětrat peněženky.
Začala se prodávat kolekce školních potřeb s názvem S Ewou do školy a jejím obrázkem v dvojím provedení. "Vzešlo to z přání fanoušků," řekla Blesku Ewina manažerka Michaela Kocourová. Inspiraci světovými ikonami nepopírá.
Spokojenost podle Ewina managementu vládne na všech stranách. Snad jen s výjimkou peněženek rodičů zpěvaččiných fanoušků. Po nich totiž chtějí potomci sešity - jeden vyjde zhruba na padesát korun, papírové kufříčky na výtvarku za sto devadesát korun nebo penály. Ty jsou nejdražší - stojí dvě stě čtyřicet korun. "Pokud víme, je to první ucelená kolekce, která u nás v rámci interpretů populární hudby vznikla," upřesnila Kocourová.
"Fanoušci vždy měli zájem o tužky nebo trika s Ewou a touto kolekcí jsme se jim snažili vyjít vstříc," dodala. Dvacítka výrobků od sešitů přes penály až po papírové kufříky se prodává jednak přes zpěvaččiny internetové stránky, dále v jedné velké obchodní síti a v jednotlivých papírnictvích a také při Ewiných koncertech.
"Z koncertů máme ty zkušenosti, že rodiče dají dětem bez problémů peníze, aby si koupily, co chtějí," řekla Blesku Kocourová. Pochvaluje si i další způsoby prodeje. "Za čtrnáct dnů se přes internet prodaly řádově stovky výrobků, i řetězce hlásí, že je potřeba přidělávat některé položky," dodala.
Kolekce je rozlišena podle věku fanoušků na Sweet, ta je do růžova a je určena mladším žákům, a drsnější Street pro teenagery.

Speciální prázdninový díl s Ewou Farnou

7. července 2009 v 10:59 | SaBiNkAAa

Czéśt FARNOUSHCI:) Jak szie masz? dobrze i mam nadzieję, że można zrobić wakacje inaczej tutaj jest film, że znalazłem to 22:40 minut tak długo cieszyć SaBiNkAAa:) Muck:) 4 U

Polská 13

2. července 2009 v 18:07 | Terulajska
Polská 13-ka

Rozhovot se samotnou Ewou

2. července 2009 v 9:17 | Terulajska
Terulajs a Sabajs: "Ahoj Ewo,jsme Tvé fanynky,a napadlo nás,že bychom mohly udělat rozhovor na náš blog.Jeho adresa je www.e-w-u-l-q-a.blog.cz ."
Efa Warna: "Ahojky,ráda s Váma udělám rozhovor."
Terulajs a Sabajs: "Tak dobře.Těšíš se na svou novou kapelu? Bude se Ti po té staré stýskat? A myslíš,že byste se občas scházeli?"
Efa Warna: "Na novou kapelu se těším.Ale taky zároveň se bojím.Po staré kapele,po klucích,se mi bude strašně moc stýskat.Přece jen se mnou začínali...Ano a určitě,budem s klukama v kontaktu,a budem se někdy scházet."
Terulajs a Sabajs: "Často je psáno,že Tě vyhodí ze školy.Řešíš bulvár?"
Efa Warna: "Ehm..nevím sice proč by mě měli vyhazovat ze školy.Ale to je jedno.Bulvár neřeším,když je tam opravdu nějaká hloupost tak se tomu zasměju.Ale někdy se mě to opravdu dotkne."
Terulajs a Sabajs: "Na co jsi mylslela,když jsi slyšela,že jsi vyhrála cenu za nejlepší cd v Polsku?"
Efa Warna: "Jak jste mohli mnozí vidět,byla jsme strašně moc překvapená.Ani jsem nevěřila že jsem to vyhrála právě já.Strašně moc děkuju Všem mým FARNOUŠKUM.Za to,že právě mi posílali hlasy,a za tu podporu co od Vás mám."
Terulajs a Sabajs : "Jaké oblečení nosíš nejraději doma?"
Efa Warna: "Tepláky (smích)."
Terulajs a Sabajs: "Kdyby hořelo,kterou věc sis by vzala na prvním místě?"
Efa Warna:: "Pff....Je toho strašně moc určitě bych šáhla po pasu a po občance,notebook,nějaké mé CDéčka a fotky.
a samozřejmě kdybych hládala sestřičku tak jako první vezmu sestřičku."
Terulajs a Sabajs: "Máš nějaké zlozvyky?"
Efa Warna::"....je jich moc:D třebas že jsem drzá."
Terulajs a Sabajs: "Když ráno vstaneš,podíváš se dřív z okna nebo do zrcadla?"
Efa Warna: "Z okna-radši(smích)."
Terulajs a Sabajs: "Máš nějaké zvyky? Např.:před spaním,na zastávce autobusu,na snídani…"
Efa Warna: "Týjo zvyky,heh,večer když je mi nejhůř se před spaním modlím.Ale na nic jiného si nevzpomenu.Snad jako další o Vánocích."
Terulajs a Sabajs : "A jaké zvyky děláte o Vánocích?"
Efa Warna: "Dáváme peníze nebo šupinku pod talíř.Chodíme na mše."
Terulajs a Sabajs : "Chtěla bys vystupovat v zahraničí (nemyslíme tím,vystupovat z vlaku,ale koncertní vystoupení=D)?"
Efa Warna: "(smích) ....heh,kdo by nechtěl že.Určitě bych časem chtěla.Byla by to pro mě ohromná čest.Ale když se to tak vezme tak já vystupuju v zahraničí.
V Polsku,a na Slovensku."
Terulajs a Sabajs : "Stávají se Ti někdy trapasy? Povíš nám nějaký?"
Efa Warna: "Trapasy? Ty se mi stávají tak,jako úplně každému
Týjo mám trapas,který si stále pamatuju a už je to pěkně dlouho.Když jsem byla malá počůrala jsem se na pódiu.Před všemi těmi lidmi."
Terulajs a Sabajs: "Chtěla bys někdy v budoucnu hrát v muzikálu? Láká Tě herectví?"
Efa Warna: "Týjo trefila jsi do černého herectvý mě strašně moc baví dokonce jsem v Polsku jsi zkusila herectví hrála jsem drzou puberťačku s pirsingama a měla jsme na sobě jenom černou docela zábavná role a na základní škole jsem chodila do gramatického kroužku takže by jsem určitě chtěla vyzkoušet herectví třebas v muzikálu."
Terulajs a Sabajs: "Nad čím často přemýšlíš?"
Efa Warna: "Hm..nad tím,co by bylo,kdyby tohlens všechno krásné skončilo."
Terulajs a Sabajs: "Jak vypadá vaše koupelna?"
Efa Warna: "Jako koupelna"

Terulajs a Sabajs : "A jak vypadá koupelna?"

Efa Warna: "Jako koupelna…Záchod,umyvadlo,vana sprchový kout."
Terulajs a Sabajs: "Jak často se učíš? Učíváš se někdy venku?"
Efa Warna: "Ehm..jak se učim no neučím se skoro vůbec.Kouknu se vždycky na to když to kopíruju. venku se neučím to by byla venku potom nuda."
Terulajs a Sabajs: "Moc ti děkujeme za krásný rozhovor,přejeme Ti hodně krásných dnů s novou kapelou,a užij si rázdniny.Máme Tě moc rády,s pozdravem Teruajska a Sabajska=o))"
Efa Warna: "Nemáš vůbec zač.Já také děkuju,užijte si všichni prázdniny,a těším se na Vás na mém podzimním TOUR a na koncertech.Papa Vaše Ewa
Czéśt Ewa"

Ewa Farna: Jsem ještě panna,chci kluka!

29. června 2009 v 13:00 | Terulajska
Láska se jí zatím vyhýbala

Ewa Farna: Jsem ještě panna, chci kluka!Ewa Farna (15) si zoufá. Přes úspěšně rozjetou kariéru jí ke štěstí něco, nebo spíš někdo, chybí. Chlap! Je totiž stále panna. "Pořád nikoho nemám. A už mě to docela štve. Bude mi 16 a ještě jsem neměla kluka. Už je docela čas," myslí si Farna, která slaví jeden úspěch za druhým!

Ocenění sklízí nejenom v ČR, ale i v Polsku, kde nedávno získala titul za nejlepší album roku. Přesto si nadějná zpěvačka přeje víc, než je potlesk fanoušků. Možná ten pravý už klepe na dveře.
  • Ewa Farna hledá hráče do své kapely
Ewa se totiž rozloučila se svou kapelou, s kterou hrála dva roky, a hledá nové členy. Adeptů, kteří by mohli získat srdce mladé zpěvačky, je tedy víc než dost. "Musím říct, že jsou hezcí všichni," přiznala Farna. Začátkem července bude obsazení kapely jasné a zpěvačka se vrhne opět do práce.

Ewik Obdivoval Michaela Jacksona

27. června 2009 v 19:44 | ♥Sabajs♥Admin!!...
Našla jsem na tn.cz videjko .
České celebrity vzpomínají na Michaela Jacksona
Tak tam je i Ewča tak kokněte zde.
Ewča tam je hned na začátku.
A říká tam že chtěla jít na jeho turné co měl mít za 16 dní.

Zdroj:

Móda jako Image & další články o Ewě & Zlatá tretra

19. června 2009 v 20:32 | ♥Sabajs♥Admin!!!...

Ewa Farna vyhrála na světoznámém festivalu Opole 2009!

19. června 2009 v 15:21 | Terulajs

Ewa Farna vyhrála na světoznámém festivalu Opole 2009!

Ewa Farna slaví úspěchy nejen v Polsku, ale především u nás a její popularita stále strmě stoupá.
Ewa Farna slaví úspěchy nejen v Polsku, ale především u nás a její popularita stále strmě stoupá.
farna
//<![CDATA[ var galleryData = [ {big: {url :"http://media.super.cz/328/123288-600x450-hdv16.jpg"}, small: {url: "http://media.super.cz/328/123288-100x75-hdv16.jpg"}, alt: "Ewa Farna slaví úspěchy nejen v Polsku, ale především u nás a její popularita stále strmě stoupá.", description: "Ewa Farna slaví úspěchy nejen v Polsku, ale především u nás a její popularita stále strmě stoupá."} , {big: {url :"http://media.super.cz/567/125674-600x450-bhaj9.jpg"}, small: {url: "http://media.super.cz/567/125674-100x75-bhaj9.jpg"}, alt: "Ewa Farna", description: "Ewa Farna"} , {big: {url :"http://media.super.cz/268/122686-600x450-puslo.jpg"}, small: {url: "http://media.super.cz/268/122686-100x75-puslo.jpg"}, alt: "Ewa Farna", description: "Ewa Farna"} , {big: {url :"http://media.super.cz/697/66970-600x450-otmaf.jpg"}, small: {url: "http://media.super.cz/697/66970-100x75-otmaf.jpg"}, alt: "Ewa Farna a Igor Timko. ", description: "Ewa Farna a Igor Timko. "} ]; SZN.LightBox.SuperOptObj.anchorageOpt.elmId = 'photos'; var g = new SZN.LightBox(galleryData, SZN.LightBox.SuperOptObj); g.bindAnchors(SZN.gEl('photolist')); g.bindElement(SZN.gEl('textLinkOpenGallery'), 0); g.bindElement(SZN.gEl('photo-img'), 0); //]]>
17. 6. 2009 17:00
Úspěšná zpěvačka Ewa Farna (15) na světoznámém polském festivalu Opole 2009 zvítězila v kategorii nejlepší album v Polsku!
Ewa vydala v únoru tohoto roku v Polsku druhé sólové album. V návaznosti na to ji vydavatelská společnost Universal Music Poland přihlásila do největší a nejprestižnější hudební soutěže v Polsku Opole 2009, a to hned ve dvou kategoriích: v kategorii skladba a album.

Samotná nominace v těchto dvou kategoriích byla pro Farnou velkým úspěchem. V semifinálovém i finálovém kole hlasovali diváci a posluchači z celého Polska.

13. června nás Ewa reprezentovala a uspěla na tomto věhlasném festivalu v silné konkurenci na výbornou. Vyhrála soutěž o nejlepší album v Polsku.

Zpěvačka opět vystoupala o kousek výš k pomyslným opravdovým hvězdám hudební branže...

novinky:)

18. června 2009 v 16:04 | ♥Sabajs♥Admin!!...

Ewa Farna dozpivala hymnu na Zlate tretre... objela kolecko v aute s nejrychlejsim muzem planety jmenem BOLT!!!:) Dala mu pusu a jela se juknout na krest cd Charlie Straight- super! Ted se jde ucit a pak spinkat. Dobrou!

Včera v 14:07

Ewa Farna vdělává miliony i v Polsku!

18. června 2009 v 15:48 | Terulajs
Ewa Farna vydělává miliony i v Posku: Dostala cenu za album roku!

Ewa Farna vydělává miliony i v Posku: Dostala cenu za album roku!

Nejen u nás je zpěvačka celebritou...
Ewa vydala v únoru tohoto roku v Polsku druhé sólové album. V návaznosti na to ji vydavatelská společnost Universal Music Poland přihlásila do největší a nejprestižnější hudební soutěže v Polsku OPOLE 2009, a to hned ve dvou kategoriích : v kategorii skladba (píseň "Cicho" - Ticho) a v kategorii album (druhé polské album" Cicho" - Ticho). Samotná nominace v těchto dvou kategoriích byla pro Ewu velkým úspěchem.

V semifinálovém i finálovém kole hlasovali diváci a posluchači z celého Polska. 13. června nás pak Ewa reprezentovala a uspěla na tomto věhlasném festivalu v silné konkurenci na výbornou. Vyhrála soutěž o nejlepší album v Polsku.

Teprve patnáctiletá zpěvačka se na festivalu představila se svojí stávající kapelou - s písní Cicho a s písní Dmuchawce, latawce, wiatr , kterou napsal jeden z nejuznávanějších polských textařů Marek Dutkiewicz.
Ewa vystoupala opět o kousek výš k pomyslným opravdovým hvězdám hudební branže. Takový úspěch opravdu nikdo nečekal a české zpěvačce se tím doslova otevírá cesta k evropské kariéře.


Ewa v TV Public-Limuzína

12. června 2009 v 16:40

Public Limuzína (Ewa Farna)

Nebylo jí ještě ani patnáct a už se prosadila v české popmusic. A nebylo to jen tím, že všichni byli zvědaví na zpívající puberťačku. Především její drsný hlas dokázal zlákat mnoho posluchačů. Jaká je tahle - stále ještě dívka - ve skutečnosti?

Polský popcorn,Fontána pre zuzanu/Bratislava,a BRAVO GIRL:)

8. června 2009 v 19:25 | ♥Sabajs♥Admin!!...

Ewa Farna je lev:) Ráda příjmá výzvy

4. června 2009 v 19:09 | ♥Sabajs♥Admin!!!...
Ewa Farna, patnáctiletá bronzová Slavice, je v současnosti největším talentem domácí hudební scény. Prožila velmi úspěšný loňský rok, během něhož absolvovala velké turné po České republice. Při tom studuje a stíhá i své koníčky.
Ewo, máte za sebou úspěšný rok. Co se podle vašeho soudu nejvíc povedlo, na co jste pyšná?
Jsem pyšná na to, že mohu studovat na gymnáziu, že to jakžtakž zvládám. Jsem ohromně pyšná také na své první turné, pak na koncerty a festivaly, kde jsme si s kapelou mohli zahrát. Byl to skvělej rok a moc jsem si ho užila.
Podruhé vás nominovali na Zpěvačku roku v anketě Český Slavík. Před rokem jste skončila čtvrtá. Věřila jste tentokrát v lepší umístění?
Vůbec ne. Byla jsem mimo už z té nominace. Považovala jsem to, a stále považuji, za velký úspěch. Čtvrté místo bylo krásné, a letos mě diváci posunuli ještě o jeden stupínek výš. Nádhera!
Jaký to byl pocit, když vyhlásili vaše jméno?
V ten moment jsem si řekla: "To si fakt děláte srandu?!" Nevěřila jsem. Měla jsem opravdu hrozně velkou radost, při děkovačce se mi celý ten rok přehrál před očima a po tváři mi tekly slzy. Ohromné emoce!
Občas se spolu s nečekaným umístěním vyrojí i spekulace o regulérnosti hlasování. Setkala jste se s něčím podobným vůči vlastní osobě?
Nevím o ničem takovém, jako je kupování hlasů, o němž se někdy spekuluje. Noviny něco potřebují psát, polemizovat, zvlášť při tak velkolepé akci. Třeba o tom, že jeden má podplacené hlasy, druhý neumí zpívat na playback, třetí se opil na after party, že Farna měla otřesné šaty a tak dále. Já a můj tým jsme se celý rok snažili, hráli koncerty, dělali rozhovory, vydali DVD… Jsem ráda, že to lidé ocenili. Z práce, která se líbí i jiným, má člověk největší radost.
V sousedním Polsku vám vyšla debutová deska. Vnímáte nějaký rozdíl v popularitě doma a venku? Existuje řevnivost mezi vašimi fanoušky, čí jste víc?
První koncert v Polsku nás teprve čeká, hodně se na to připravujeme. Tudíž zatím nemohu posuzovat, kde je jaké publikum. V Polsku teprve začínám, tady už to přece jen trvá asi dva roky. Občas koukám na Youtube a čtu, jak Poláci říkají, že jsem "jejich", a Češi oponují, že to není pravda, že jsem začínala tady v Česku. Je to příjemné a občas i vtipné.
Nač se mohou těšit "farnoušci" letos? Chystáte nějaký zásadní projekt?
Teď natáčíme polskou desku, která má vyjít asi v únoru. A chystáme se na koncerty u nás, v Polsku a na Slovensku. Uvažujeme ale i tom, že by ještě letos vyšla nová česká deska, a pak by následovalo krátké turné. Uvidíme, jak to budeme stíhat, pak se s mým týmem rozhodneme.
Nedávno jste se objevila v televizním seriálu. Máte ambice prorazit i jako herečka?
Byla to fajn zkušenost, určitě si vždy ráda zahraju nějakou epizodní roli. Ale nejsem moc dobrá herečka. I když mě herectví baví, chtěla bych zůstat u zpěvu. I tam je to herectví občas potřeba. Například v klipech, při focení i na podiu.
Poslechněte si titulní skladbu k seriálu Ošklivka Katka, kterou nazpívala Ewa Farna
Jak se vám daří skloubit nabitý program, kariéru se studiem? Zbývá čas i na koníčky?
Zatím se to stihnout dá, i když nebudu zakrývat, že je to občas strašně náročné. Na koníčky čas určitě zbývá. Mám ráda strašně moc věcí: focení, surfování po internetu, posezení s kamarády, studium, brouzdání v knihovně, sledování filmů... A samozřejmě hudbu. Pak ještě hudbu. A ještě jsem si vzpomněla, že mě také hodně baví muzika.
Stát se zpěvačkou byl váš dětský sen?
Vůbec. Nikdy jsem netoužila být zpěvačkou, nic mi to neříkalo. Chtěla jsem být princezna. Ale moje rodina měla velký zájem o hudbu, vyrůstala jsem v tom, takže i mě od začátku bavila. Pak na jedné soutěži přišla opravdová šance. S rodiči jsme se shodli, že to nepotká jen tak každého a že bych toho měla využít, i když se o mě hrozně báli a vlastně se bojí pořád. Takže té šance teď využívám. Co může být krásnějšího, než dělat některým lidem radost vlastní prací?
Už jste zažila chvíli, kdy jste chtěla se vším seknout?
Jasně, občas mám takové nálady. Pomáhá mi rodina, kapela, kamarádi, fanoušci, cédéčka mých oblíbených interpretů, u kterých sním, že bych to také chtěla dotáhnout tak daleko. To je výzva a já jako lev výzvy s radostí přijímám.
Máte slibně našlápnuto: ocenění, sláva, fanoušci... Kdybyste o tohle všechno přišla, co byste dělala?Myslím na zadní vrátka, jinak bych už asi nestudovala. Co bych dělala? Nezhroutila bych se, i když vím, že by mně to zatraceně chybělo. Je hodně věcí, které by mě zajímaly. Ale vím určitě, co bych po ztrátě toho všeho udělala jako první: bezpodmínečně bych o to znovu bojovala. A jen tak bych se nevzdala!

Ewa Farna Kluci se mě bojííí;(

4. června 2009 v 19:07 | ♥Sabajs♥Admin!!!...

Ewa napsala na FB(Facebooku)

31. května 2009 v 13:20 | ♥Sabajs♥Admin!!...


Ewičko co psala na FB jsi můžete přečíst zde:http://www.facebook.com/pages/Ewa-Farna/77702235732?v=wall&viewas=1757961541

Ewča v TV

30. května 2009 v 17:27 | ♥Sabajs♥Admin!!...
V sobotu od 20:00 na programu čt1 budete mít možnost vidět Ewu v pořadu Zázraky přírody. Těšte se

FOTKY Z NATÁČENÍ


Votvírák

30. května 2009 v 17:25 | ♥Sabajs♥Admin!!...

Votvírák 2009 uveřejnil svůj kompletní program

Milovice nad Labem - Na Votvíráku vystoupí největší hvězdy českého hudebního nebe. Zahrají Buty, Lucie Bílá, Ewa Farna nebo Wohnout.
Ewa Farna

Největší hudební multižánrový festival v Čechách, který se uskuteční již 12. - 14. června 2009 na obrovské ploše letiště Boží Dar v Milovicích nad Labem, zveřejnil svůj kompletní program. Mezi největší hvězdy letošního ročníku patří bezpochyby několikanásobná "Zlatá Slavice" Lucie Bílá, Michal David, Ewa Farna, kapely jako Medvěd 009, Wohnout, Monkey Business, Buty, Žlutej Pes, Kreyson, Sto Zvířat, UDG, Argema, O5& Radeček, Skyline, Sunshine nebo znovuobnovený Lunetic. Na své si přijdou také hip -hopoví fanoušci, kteří přivitají seskupení a DJ´s jako Indy& Wich, Vec, Zverina, Pio Squad nebo DJ Jorgos.

Sázavafest

30. května 2009 v 17:25 | ♥Sabajs♥Admin!!...

Léto se kvapem blíží a tudíž se přibližuje čas festivalů. Článků a rozhovorů poslední dobou moc není, tak Vám tady přinášíme bližší info o fesťáku, na kterém vystoupí Ewka, ale i spousta jiných dobrých interpretů.


Na festivalu O2 Sázavafest Battle na Konopišti zahraje v sobotu 27. června šest finalistů. Vedle Marka Ztraceného, Prague Ska Conspiracy, Ewy Farne, UDG nebo Mňágy a Žďorp se letos představí šestice šťastlivců na festivalu O2 Sázavafest Battle, který je zároveň hudební soutěží s již pětiletou tradicí.
 
 

Reklama