|| News_O_Ewě ||

Hanácké benátky - plagát

30. května 2009 v 17:24 | ♥
102131587

Na Karlštejn se vrátí Královny popu

29. května 2009 v 14:15 | ♥Sabajs♥Admin!!...

Na Karlštejn se vrátí Královny popu

Mediafaxfoto.cz)" alt="Na Karlštejn se vrátí Královny popu. (Ilustrační foto: Mediafaxfoto.cz)" />
KARLŠTEJN / 15:32, 28. 05. 2009
Galakoncert Královny popu, na němž vystoupí přední české zpěvačky, se po pěti letech vrátí na Karlštejn. Agenturu Mediafax o tom ve čtvrtek informoval mluvčí TV Barrandov Janis Sidovský.
Královny popu na Karlštejně zazpívají 31. srpna. Obsazení letošního ročníku hudební akce však pořadatelé prozatím tají. "Letos chceme oslovit mladší generaci umělkyň, které na show ještě nezpívaly," uvedl Sidovský. O programu galakoncertu tak mohou poprvé rozhodnout samotní diváci prostřednictvím hlasování na internetových stránkách TV Barrandov.

Televize do výběru nominovala 13 zpěvaček, mezi nimiž nechybí Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Aneta Langerová, Věra Špinarová nebo Ewa Farna. Nastupující generaci zastupuje například Lenka Nová. Výsledky hlasování budou zveřejněny 17. června v pořadu 90 minut.

Hudební show Královny popu se letos uskuteční již po osmé. V uplynulých letech ji vedle Karlštejna hostila Státní opera Praha, Hudební divadlo Karlín a grandhotel Pupp v Karlových Varech. Galakoncertu se v minulosti zúčastnily přední domácí hudební interpretky jako Hana Hegerová, Marie Rottrová, Ilona Csáková, Hana Zagorová nebo Leona Machálková.

EWA FARNA si už brzy zazpívá s novou kapelou

28. května 2009 v 10:23 | ♥Sabajs♥Admin!!...

EWA FARNA si už brzy zazpívá s novou kapelou

Kapela, která po boku Ewy hrála dva roky si od prázdnin odchází plnit své ambice samostatné kapely. Stávající kapela bude uvolněna po dohodě se zastupující agenturou Ewy koncem června. Kdo budou noví členové kapely mladičké zpěvačky se rozhodne na konkurzu, který se uskuteční v druhé polovině června v Praze. Přesné datum sdělí zastupující agentura Ewy začátkem příštího měsíce. Konkurz je vypsán na následující pozice : kytara, basová kytara, bicí a klávesy.

Dále by členové kapely měli splnit následující podmínky:

- Věk 18 až 28 let
- Muž/žena
- Výtečná hra na nástroj
- Profesionální přístup
- Doprovodný zpěv
- Technická vybavenost - nástroje
- Koncertní praxe
- Upravený zevnějšek
- Bez závislosti na alkoholu a drogách

Zájemci mají zatím možnost posílat své přihlášky (jméno, kontakt, praxe, ukázky ) do 10. června.
Fanoušci Ewy se tak mohou těšit na jiné tváře, které budou zpěvačku doprovázet od prázdnin a spolupracovat na nové, již třetí desce Ewy.

Producent: Lešek Wronka
Managerka: Michaela Kocourová


(oficiální tisková zpráva ze dne 26.5.2009)

Ewa budev televizi:-)

27. května 2009 v 16:53 | terezka96

Ewa v pořadu Limuzína

12.6. v 18:15 sledujte premiéru pořadu Limuzína (TV Public). Reprízy pak poběží celý týden.

ach:((((( ta navštěvnost!:(

25. května 2009 v 16:30 | ♥Sabajs♥Admin!!...
Pondeli: 14
Utery: 10
Streda: 11
Ctvrtek: 4
Patek: 7
Sobota: 7
Nedele: 29

Celkem: 82

Pár věciček

18. května 2009 v 18:35 | ♥Sabajs♥Admin!!...

+plakát

zdroj:Farnoušek

Nalša jsem tu pár věciček!(staro-nových)

15. května 2009 v 8:12 | ♥Sabajs♥Admin!!...
Ewa Farna je citlivka: Pořád jen břečí!

Ewa Farna je citlivka: Pořád jen břečí!

Zpěvačka Ewa Farna (15), o které se mluví jako o budoucí nástupkyni Lucie Bílé, je zase bohatší o jednu cenu. V anketě Deska roku získala ocenění za nejprodávanější DVD s názvem Blíž ke hvězdám.
Ewa neskrývala radost. Ve své kategorii porazila takové hvězdy jako Kabát nebo Chinaski. Dokonce nechybělo mnoho a rozbrečela se štěstím stejně jako na předávání cen Českého slavíka.

"Nejde říct, jestli z toho mám větší radost než ze Slavíka, prostě je to jiné. Jedno je ale jisté, narozdíl od Slavíků jsou tohle čistá fakta. Slavík je spíš o vkusu, tady jde o reálnou statistiku prodaných desek," řekla Ewa. "Jde tu samozřejmě i o ten vkus, že si člověk koupí nebo vypálí to, co se mu líbí. Já jsem hlavně ráda, že se desky prodávají, dělá mi to ohromnou radost," svěřila se rodačka z Třince.

Přestože za sebou Ewa nemá ještě dlouhou kariéru, některé věci ji už přivádějí do nostalgie.
"Když se třeba dívám na vítězné DVD, stýská se mi po těch koncertech. To byl právě jeden z důvodů, proč jsem se na Slavících rozplakala. Uvědomila jsem si to a celý svět se mi protočil před očima. Neudržela jsem se a rozbrečela jsem se, bylo to strašně emotivní. Mám z toho všeho velkou radost, a kdyby se náhodou něco změnilo, mám alespoň takovouhle památku," tvrdí zpěvačka.

Ewa Farna: Dobývá Evropu! Máme fotky!

Ewa Farna: Dobývá Evropu! Máme fotky!

Čtvrtá slavice, držitelka bronzových příček v anketách Anděl Allianz 2007 a TÝTÝ 2007 a zároveň nejmladší zpěvačka v ČR, která úspěšně zvládla své první koncertní turné po naší republice, míří do Evropy!
Ewa vyhrála konkurz u amerického Disney Channel na natočení polské verze titulní písně ( a videoklipu k filmu) filmového "trháku" letošního podzimu s názvem Camp Rock. Pěveckým partnerem Ewy byl v písni polský zpěvák Kuba Moleda. Oba byli pozváni do Londýna na procházku po "červeném koberci" na premiéru největší disneyovky tohoto roku a na "mejdan" s Jonas Brothers.

Podle slov ředitele americké společnosti Walt Disney Company Riche Rosse je polská verze písně jednou z nejlépe zazpívaných.
Camp Rock je veselý rodinný film plný písniček ve kterém hrají hlavní role platinou ocenění umělci z Hollywood Records Jonas Brothers ( Joe, Kevin a Nick) a herečka a zpěvačka Demi Lovato. Děj se odehrává převážně v prestižním táboře Camp Rock, kde začal nejeden muzikant svou úspěšnou hudební kariéru.

Premiéra filmu se uskutečnila 10. Srpna v samém centru města v ROYAL FESTIVAL HALL . Ewa byla představena mezinárodním novinářům a poskytla pár rozhovorů. Setkala se zpěváky ostatních verzí titulní písně k filmu, popovídala si v improvizovaném studiu s "kluky" z Jonas Brothers, podívala se na Camp Rock v originální verzi a užila si afterpárty spojenou s koncertem Jonas Brothers.
Jak Ewa sama říká " moc jsem se do Londýna těšila a nejvíc na své idoly z Jonas Brothers a musím říct, že jsem z nich nadšená. Trávili jsme společně pár hodin při různých aktivitách, které nám společnost Disney připravila a kluci byli milí, a úplně normální J. Nejvíc jsem si popovídala s Kevinem. Ale jsem nadšená ze všech. Taky mají zajímavou ochranku, je to černoch, který si s klukama na koncertě i zazpíval na podiu". I ostatní zpěvačky a zpěváci z jiných zemí byli kamarádští. Prostě fajn parta. A tak třeba se Švédama jsme šli na krátkou procházku Londýnem. S Francouzkou výpravou jsem prohodila pár vět v jejich rodném jazyce, tak na to jsem byla pyšná. Ve škole jsem se začala tenhle krásný jazyk učit a moc mě to baví…. Před premiérou mě líčila vizážistka Gill, která pracovala s takovými hvězdami jako je třeba Britney Spears… Celý pobyt v Londýně je pro mě zážitek na celý život."
imgimgimgimgEwa Farna- EFA- " Making of" Fontána pre Zuzanu:)

Ewa se omlouvá za špatnou kvalitu:)
Nějaké ty fotekčy co jsem našla:)
Prosím kopííírujte se zdorjem:)

Ewa na FC chatu..Zapoměla jsem to tu dát!!:D

14. května 2009 v 20:33 | ♥Sabajs♥Admin!!...

EWA_FARNA (EWA)

16:32 - 5.května 2009
Milí fanklubáci. Chci Vám jen ujasnit, aby jste se nehádali, že žádné spory mezi managementem a už vůbec mezi mnou a klukama nebyly. Jetsli to mrzí Vás, tak je to jen dobře, protože to znamená, že jste měli kluky rádi. Pak si představte co teprve já. Moc mě to mrzí, ale zároven vím, že kluci maj na to mít vlastní karieru! Budou se jmenovat Embassy a hrají ve složení Marcus, David, Luki a možná i Eda. Tot vše, jen at tady nemáme zavirovaný web spekulacema:). Tak pa a těším se na Vás na koncertech, ktreý ještě spolu zažijeme i s klukama:). Cawkyyyy

Scany

14. května 2009 v 20:30 | ♥Sabajs♥Admin!!...

Další z řad bulvárů!:-D

13. května 2009 v 17:55 | ♥terezka96♥

Ewa Farna: Miluje své špeky!

Ewa Farna
Ewa Farna
Včera 14:00
Mladičká zpěvačka Ewa Farna (15) se mění v dospělou ženu, a tak i její útlá postava začíná nabývat ženských tvarů.
Dokonce se dočkala i nařčení, že je pěkně tlustá a že by na své postavě měla začít co nejdříve pracovat.

Ewa si ze svých pár kil navíc těžkou hlavu nedělá a na nedávném pře­dávání cen Týtý to i všem přítomným dokázala, když se vrhla na tu nejtučnější pochoutku, kterou zahlédla - zmrzlinový pohár.

"Mně je jedno, že si všichni myslí, že jsem tlustá. Nehodlám si kvůli tomu něco odpírat, natož se trápit dietami. A doporučuji všem děvčatům, aby váhu tolik neřešily!"

Ewa v televizi:-)

13. května 2009 v 14:35 | ♥terezka96♥
30.5.09 - 20:00 - ČT 1 - pořad Zázraky přírody
Účinkují Zdeněk Izer, Štěpán Mareš, Jaromír Bosák, Ewa Farna a živý klokan.

našla sjme tu pár starých věci!ae i přesto ej sem chci dát

11. května 2009 v 19:05 | ♥Sabajs♥Admin!!...

Farna přeje čtenářům Horizontu k Vánocům

Vendryně / Zpěvačka Ewa Farna, studentka a především vítězka bronzového Českého slavíka je konečně doma, v úzkém rodinném kruhu.

RODINA. Konečně chvíle pohody v rodinném kruhu. Ewa s rodiči a mladší sestrou. Bratr Adam plnil svoje klukovské povinnosti.
Po hektickém závěru letošního roku si konečně může v klidu užívat volna od studentských i pěveckých povinností, tam kde je jí nejlépe. Doma, ve Vendryni, společně s rodiči, mladší sestrou Magdou a bratrem Adamem. Maminka Karin už má na klidné prožití zítřejšího Štědrého dne všechno připraveno a tatínek Tadeusz zajistil krásný vánoční strom, aby ho mohli všichni společně ozdobit. Poslední letošní návštěvu v rodině Farnych vykonali zástupci - starosta Rudolf Bilko a jeho tajemník Bohuslav Raszka, aby - sice opožděně - ale přesto, Ewě předali čestný diplom za vynikající reprezentaci obce. Při krátkém setkání stačila Ewa napsat blahopřání k vánocům všem svým příznivcům a především čtenářům Horizontu.
Ewa Farna poprvé na gymplu

Český Těšín / Vrátit se po dvou měsících prázdnin do prvního ročníku, to může napadnout opravdu jenom takové studenty, kteří svoji školu milují.


BÝVALÉ SPOLUŽAČKY. Pětice statečných děvčat - spolužaček z bývalé základky ve Vendryni - přicestovala do Českého Těšína. Teď budou tvořit nerozlučnou pětici prvního ročníku gymnázia.
FOTO | Martin Sládek
To se dá s určitostí tvrdit o Ewě Farne a jejích dalších čtyřech spolužačkách, které dnes společně patnáct minut před prvním zvoněním letošního školního roku otevřely dveře budovy Gymnázia s výukou polského jazyka v Českém Těšíně.
Děvčata teď budou sdílet až do maturity gymnaziální lavice v jedné třídě, aby poznaly, že škola je základ života. Cestičku do hlubin študákovy duše tentokrát ihorizont nenalezl. Ewa se odmítala otevřít a odpovídat na jakoukoliv otázku. Nakonec ze sebe vysoukala, že má trému. Doslova nám řekla: Nezlobte se, ale teď se vůbec nechci o ničem bavit. Mám trému. Ale těším se. Moc se těším," dodala novopečená studentka prvního ročníku.


Školní zvonek cinkal naposledy. Vysvědčení, vysvědčení...

Vendryně / Školní zvonek si teď dá konečně dva měsíce pokoj. Vždyť jsou prázdniny, tak proč by měl zvonit?

Žáci základních škol už to mají za sebou. Jejich učitelé taky. Rodiče - někteří - ještě očekávají své potomky, aby mohli doma "rozdílet ceny" za případné neúspěchy.
Slavnostní atmosféru mělo rozloučení s posledním dnem školního roku v Základní škole s polským jazykem vyučovacím v obci Vendryně. Tady se všichni společně sešli ve školní jídelně, aby si tu zazpívali, pohovořili, vzájemně si poděkovali a popřáli hezké prožití prázdnin. Teprve potom se šlo rozdávat vysvědčení. "Absolventi" - letošní deváťáci, objeli všechny třídy, kabinety i ředitelnu dvanáctihlavým hadem, zpívali a rozdávali přitom bonbóny na všechny strany.
Jednou z nejslavnějších absolventek zdejší školy je zpěvačka Ewa Farna, která prospěla s vyznamenáním (čtěte na jiném místě). Našla si pár minut na kratičký rozhovor. "Teď se rozloučíme se spolužáky a pak na mě čekají doma," odpověděla na první otázku. Samozřejmě, že se ihorizont zeptal na její plány o prázdninách. "S rodiči odjedeme na krátkou dovolenou do Polska a pak začínají vystoupení na různých letních festivalech po celé republice. Asi dvacet koncertů. To znamená jeden velký zápřah. S kapelou bychom měli mimo jiné koncertovat v Polsku. Žádné nové CD nepřipravujeme, má vyjít DVD. Teď. O prázdninách. Pak půjdu studovat na Gymnázium s polským jazykem vyučovacím v Českém Těšíně. Ale na to teď nemyslím," dodala Ewa Farna.
Odcházející deváťáci se představili znovu všem přítomným, jako v době, když přišli do školy poprvé. Bylo jich dvanáct. Jméno a přijmení. Po prázdninách půjdu studovat... Teprve při představách o svém budoucím povolání jich jedenáct odpovědělo: Nevím. Poslední slovo měla Ewa Farna. "Chci být šťastná," řekla všem očekávajícím s úsměvem.

Ewa Farna se svléká s kůže!

10. května 2009 v 13:16 | ♥Sabajs♥Admin!!...

Ewa Farna,Nebrečím spíš se peru!!!!... :•)

10. května 2009 v 13:15 | ♥Sabajs♥Admin!!...

Ewu najdete na facebooku!

6. května 2009 v 7:45 | ♥terezka96♥admin

Ewu najdete na Facebooku!!
Ewa Farna hlásí změnu - na podzimní turné s novou kapelou

5. května 2009 v 15:27 | ♥Sabajs♥Admin!!...

Nééééééé


Ewa Farna hlásí změnu - na podzimní turné s novou kapelou

Kapela, která po boku Ewy hrála dva roky, si od letošního června odchází plnit své ambice samostatné kapely. Fanoušci Ewy se tak mohou těšit na jiné tváře, které budou zpěvačku doprovázet na jejím plánovaném podzimním česko - polsko - slovenském samostatném turné a také budou již v létě spolupracovat na nové, již třetí desce Ewy.

V těchto dnech probíhá předvýběr vhodných kandidátů na příští hudebníky doprovodné kapely Ewy, které čeká již během několika týdnů intensivní zkoušení stávajícího repertoáru pro ccá 25 letních koncertů Ewy v Čechách. Kromě těchto vystoupení čeká novou kapelu několik prvních koncertů v Polsku a taky účast Ewy na věhlasném festivalu polské písně Opole 2009, který patří mezi nejsledovanější hudební televizní akce sezóny..

Producent: Lešek Wronka
Managerka: Michaela Kocourová


(Oficiální tisková zpráva ze dne 4.5.2009)
zdroj:www.ewafarna.cz


To snad néééééééé!!!!!!:( proč???,

Lidi! tak tohle je teda mega změnáá!

29. dubna 2009 v 15:01 | ♥terezka96♥admin
Tákže! Na www.ewafarna.cz
je new dizajn! je úúžasnej fialovej ale ještě né dokonalej...prý se ještě dodělávají detaily takže si asi chvili počkame ale new aje to prostě super!:-)

Mini rozhovor s Ewičkou!!

27. dubna 2009 v 15:49 | ♥Sabajs♥Admin!!...

ZJá: Ahoj Ewi,jak se máš?

Ewa:Ahoj, mám se celkem dobře... Určitě zase bude nějaký koncert v Praze :)

Já: Takže Ewčo :o),chodíš na veřejné blogy?
Ewa:jestli chceš na blog se ti podívám.. Mám taky blog ale pššt. na ten blog nikdo nechodí protože s tím moc neumim :D No ale jinak grafiku na něm celkem ovládám takže je to good :D

Já: Všude na internetu se to hemží ICQ čísli a je u nich napsáno-ICQ OPRAVDOVÉ WEWI FARNÉ. Jakto s těmi čísli vlastně je?
Ewa:No tak celkem mě to štve ale dá se to přežíít :D Ale jen tak pro informaci,moje přezdívka určitě neobsahuje jméno Ewa Farna :o)

Já:Jaké je Tvé oblíbenbé zvíře?
Ewa:mám ráda pejsky :-) Hlavně moji fenku Zorinku.

Já: A tvé záliby?
Ewa:Mé záliby jsou zpěv,tanec no prostě hudba a kamarádi nebo rodina :-)

Já: Tak to bude asi všechno.Měj se hezky,at se ti vydaří všechnay koncerty a at o tobě bulváry nepíšou moc pomluv xD
Ewa: Ahoj,mějte se a smějte se
Vaše Ewa :o)


Zdroj :http://ewinkafarnanej.blog.cz/

Ti paparazzité jsou vážně labilní!!!

23. dubna 2009 v 14:19 | ♥Sabajs♥Admin!!...

Znovu a lépe, Ewičko Farna!


Za 1.je na Ewči co si na sebe vezme,hlavně že se v tom cití pohodlná!za 2.neni namalovaná!no a cooo?to je taky její věc!a btw:ona to nepotřebuje je hezká i bez make-upu!!!a za 3.Že má mastné vlasy vám fakt ae fakt nikdo nežeréé!!!TEDA aspon já ne!!!nwm jak vy!!!!!BTW:U MĚ JSTE UBOŽÁCI CO ZÁVIDÍ a lidi co závidí neumí ukázat taky na sebe!!

"Farna na lyžáku: Alkohol, nahota a rock´n´roll!"

20. dubna 2009 v 14:36 | ♥Sabajs♥Admin!!...

"Farna na lyžáku: Alkohol, nahota a rock´n´roll!"

1. Ano, uznávám, opravdu se jmenuju EWA FARNA.:)

2. Ano, tyto fotky jsou z našeho lyžáku, který už však neprobíhal v Mostech u Jablunkova jak v článku stojí.

3. Ano, akce byla pod dohledem učitelů, opravdu to řekla moje managerka, která se překvapivě vážně jmenuje Míša Kocourová.:)

4. Ano, kluk na fotce se jmenuje Adam Wróblewski a je to velký showman :D.

5. Ano jsem d´áblice, domnívala jsem se však, že to už je známo:).

Měla jsem dobrou náladu, protože jsem si po opravdu dlouhé době mohla zatančit a každý, kdo mě aspon trošku zná, ví, že tanec zbožnuju. Každý den jsme měli diskotéky do 22:00h, "nepařili" jsme do rána jak bylo psáno.

Alkohol jsem nepila a ani nepiju! Ne jen proto, že je to zakázáno, ale také proto, že mi nechutná a nemám potřebu ho ( ještě ke všemu v 15letech) pít. Umím se bavit sqele i bez něj!

Cigarety nesnáším, takže ty už vůbec nepřipadají v úvahu.

S Adamem jsme pouze kamarádi a to že jsme si SAMY s kámoškou napsaly na břicha ADAM, bylo spontánní rozhodnutí a jen tak z legrace( protože Adam po mém kadeřnickém zásahu vypadal jako Bill Kaulitz) tudiž jsme si hrály na jeho fanynky.

Nejvíc mě ale dostala poslední věta, že si na slušnačku jen hraju. Nekouřím, alkohol nepiju, kluka prozatím nemám, umím se odvázat a lyžák jsem si užila anižbych se za něco musela stydět.

Jsem fakt tak divná??Vaše Ewa:)

P.S. Zde je odkaz toho směšného článečku

http://www.blesk.cz/clanek/108964/ewa-farna-na-lyzaku-alkohol-nahota-a-rock-n-roll.html
autor: EWA_FARNAzdroj:www.ewafarna.cz
na pravo Ewa...


Jááj....Takový ubožáci!:D No nemůžu s nich!

Ewa Farna připravuje desku. Bude flákat školu?

18. dubna 2009 v 16:55 | ♥Sabajs♥Admin!!...
Záškolačka Ewa! (prosim vás nevěřtě tomu já tomu taky nevěřím!)


Víc než na školu myslí zpěvačka na hudbu. Do studia se však zavře až o prázdninách.
Po loňském úspěchu s deskou Ticho se patnáctiletá zpěvačka Ewa Farna rozhodla natočit další album.

Přestěhuje se kvůli němu dokonce na měsíc do Prahy. Desítky zameškaných hodin ji však donutily na albu pracovat až o prázdninách.

"Album jsme se nakonec rozhodli natočit až o prázdninách, ve škole teď nemůžu v žádném případě zameškat. Už tak to mám kvůli koncertům dost nahnuté," svěřila se Farna.
.
Na desku se mohou fanoušci těšit letos na podzim, nebo na jaře příštího roku. "Nevíme ještě přesně, kdy ji vydáme. Hlavní je, aby byla dobrá," tvrdí mladá rebelka.

Zpěvačka zatím nosí v hlavě přibližnou představu o tom, jak by měla deska vypadat. Ráda by vyzkoušela několik nových stylů.

"Chtěla bych zkombinovat více stylů dohromady. Mělo by to být něco mezi hardrockem a elektropopem. Kolik tam ale bude písniček, zatím vůbec netuším. Odhaduji tak dvanáct."

Zatím si Ewa zazpívala česky a polsky. Teď by si ráda nějakou písničku střihla v angličtině.

"Nevylučuji, že tam budou písničky i v angličtině. Záleží na tom, jak se to bude hodit. Hlavně, aby se to lidem líbilo a byli spokojení," ukončila rozhovor Farna.

Ewa Farna by mohla dávat lekce v oblékání!

18. dubna 2009 v 16:53 | ♥Sabajs♥Admin!!...
Mladičká zpěvačka Ewa Farna (15) kašle na stylisty a s pomocí maminky si našla svůj styl oblékání. Inspirací zřejmě byly i britské hvězdy, ale její kombinace oblečků nemá chybu. Módní redaktorka Markéta R. dokomentovala a běží shánět čapku à la taťka Šmoula.
Ewa FarnaPatnáctiletá zpěvačka okoukala styl od svých zahraničních kolegyň a je to velká paráda. K jejímu mládí a rozvernosti sedí legíny, volný topík a vestička. Čapka à la taťka Šmoula je už jen třešnička na dortu!

Ewa Farna: Za rebelku i za dámu...

18. dubna 2009 v 16:47 | ♥Sabajs♥Admin!!...

Kdo by to řekl! Z třináctileté puberťačky, které zprvu nikdo nedával moc šancí, se vyklubala mladá nadějná zpěvačka, která sbírá jedno oceně­ní za druhým. Z dívenky se za dva roky stala pomalu ale jistě mladá žena, která už si nehraje s panenkami, ale poohlíží se po nějakém fešákovi. A o kom že je řeč? O zpěvačce Ewě Farne (15).

Ačkoliv se jí v hudební branži daří, ve škole už to má horší. "Zvládám to. I když vysvědčení a známky podle mě nejsou důležité." Na dotaz, zda se setkává se závistí spolužáků, kupodivu odpověděla, že ne. "Zatím je to v pohodě a nikdo mě ještě nezklamal. U mě je nejhorší, když se v někom zklamu, pak si k němu těžko hledám cestu zpět!"

Ewa není vyzrálá jen v názorech, ale i ve stylu oblékání. "V poslední době jsem 'podpatková'," říká se smíchem Ewa. "Oblečení si zásadně vybírám s mámou. Mám ráda trošku extravagance, rebelství, ale občas jsem ráda
i za dámu." I ohledně budoucích partnerů má Ewa jasno. "Nejsem na krátkodobé věci, a právě kluci v mém věku to tak berou, to se pak blbě hledá. Netvrdím, že čekám v patnácti toho pravého, to ne, ale musí být hlavně hodný a upřímný!"

Ewa Farna na party: Nedozpívala druhou písničku! Ztráta hlasu!

18. dubna 2009 v 16:45 | ♥Sabajs♥Admin!!...
Ewa Farna bojovala s virózou.Ewa bojovalä se zákeřnou vyrozou!!

Oblíbená zpěvačka Ewa Farna (15) měla na jednom večírku krátké vystoupení, ale v polovině druhé písničky ho kvůli ztrátě hlasu musela ukončit.

"Už několik dní bojuji se silnou virózou, což se nejvíc odrazilo na mých hlasivkách," omlouvala se Ewa, která v nákupním centru na Zličíně svým minikoncertíkem zahajovala provoz nové kavárny. "Myslela jsem, že to zvládnu, ale při druhý písničce jsem věděla, že je zle," dodala Bronzová slavice roku 2008.

v duelu sice vyhrála Lucka Vondráčková ale pro nás je Ewa pořád nej'!

18. dubna 2009 v 16:29 | ♥Sabajs♥Admin
Duel Ewy Farné s Luckou Vondráčkovou
Duel fanoušků Lucky Vondráčkové a Ewy Farné byl velmi napínavý. Farnoušci se s transparenty sešli u nás na recepci už hodinu před vysíláním. V té době tu Lucka Vondráčková měla jen dvě fanynky a vypadalo to, že je rozhodnuto. Lucčin fanklub ovšem taky dorazil, a to přesně včas. Oba tábory nešetřily vzájemnými urážkami a pošťuchováním. Bylo jasné, že to bude pořádná bitva.
Před kamerou každý hájil svou favoritku z plných plic. Pokud by se počítali fanoušci, kteří přišli přímo do studia, byl by Ewin fanklub zřejmě na výši. Do duelu ovšem měli možnost promluvit i diváci u obrazovek, kteří posílali esemesky. A to rozhodlo. O pouhých 53 zpráv zvítězila Lucka, a tak poslední písnička v pořadu Dj divák patřila jí. Lucce pošleme zprávu do zahraničí a může tam oslavit další triumf.
Farnoušci si ovšem zaslouží uznání za snahu, za přípravu i za oddanost. Bylo to skutečně o prsa. Obě zpěvačky mají fanklub, na který mohou být pyšné.
 
 

Reklama